MagniPic - raport z OTL`a

Witam, ostatnio mój komputer został zainfekowany wirusem MagniPic. System był zwieszony do tego stopnia, iż nie mogłem uruchomić prawie żadnego programu. Zrobiłem “przywracanie systemu”, które chyba pomogło. Jak wcześniej miałem w menadżerze zadań około 100/200 procesów MagniPic.exe, teraz nie ma żadnego. Mimo wszystko mam wrażenie momentami że komputer nadal troch “zamula”, może mi się tylko wydaję, ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł rzucić okiem na logi z OTL`a.

OTL:

http://wklej.to/GlfBM

EXTRAS:

http://wklej.to/U9qOB

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odinstaluj Claro Chrome Toolbar,BrowserProtect,BabylonObjectInstaller,Babylon toolbar on IE,Claro LTD toolbar,McAfee Security Scan Plus,Search Assistant WebSearch 1.74,BrowseToSave 1.74,vShare.tv plugin 1.3.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

Puściłem Adwcleanera jak poleciłeś, ten przeszukał i usunął pliki o których mówiłeś, ale gdy Adwcleaner uruchomił ponownie komputer po czyszczeniu systemu włączyło się cmd.exe i chciało usuwać pliki z C:/Program Data/Premium/MagniPic/DNL1.tmp (razem 650 plików tmp), przy próbie usunięcia każdego pliku wyskakiwała “Odmowa dostępu” i ostatecznie pliki zostały. (Startując Adwcleanera uruchamiałem go jako Administrator).

Log z OTL`a:

http://wklej.to/q3dl0

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.