Maile

strasznie mula mi maile tzn dochodza po dniu a nawet dluzej ;/ co mam zrobic uzywam outlooka i potray mialem 4mata i po 4macie strzasznie wolno mi dochodza ;/

Nie rozumiem :?

Późno dochodzą te które są wysyłane do Ciebie, czy te które ty wysyłasz??

Gdzie masz skrzynke?

na wp.pl i gazeta.pl dlugo dochodza do mnie maila (w sumie nie wiem jak z wychodzacymi jest)

zdarza sie - niestety nic na to nie poradzisz, to wina serwerów ( do mnie mail o wielkości 4 kB szedł 2 dni na onet)

no niestety też wysłałem 2 maile i kumpel troche się oczekał z o2.pl do poczta.fm

Lekka przesada :?

Jeżeli koniecznie zależy nam na super ekspresowym przesłaniu wiadomości wysyłajmy ją w obrębie jednego serwera czyli np z WP na WP.

matifcb tak postawił swój problem ze za bardzo nie wiadomo o co mu chodzi. :frowning:

chodzi mi o to ze chce sie zalogowac w pewnej firmie i zauwazylem ze po formatowaniu dysku (moze to byc zbiewg okolicznosci) maile dochodza do mnie w bardzo dlugim czasie. Gdy pisze ten prblem na forum wejde na stronke i widze ze ktos juz odpisal ale powiadomienie mailem przychodzi po kilkunastu minutach (teraz juz jest nawet szybko :))

:smiley: To normalne… Czesto się tak zdarza i jest to wina serwera.

Zapewne to nie jest wina twojej poczty :!: Firma nawala.