Majac Cyfre +

Siemanko mam dekoder cyfrę+ i chciałbym oglądać TV na komputerze i niewiem czy mam jakąś inna kartę kupić czy połączyć dekoder do komputera czy jak i co ma kupić, jeżeli mam połączyć dekoder z kompem:lol:

Wez popraw ten tekst bo sorry ale on po ludzku nie jest napisany

A w jakim celu chcesz podłaczyć dekoder pod kompa??

do oglądania tv.

Juz niedługo będzie to mozliwe w TP , dla tych co posiadają modem Livebox TP :stuck_out_tongue:

“co wyprawia ten Dudek?? on ma teraz neostrade :smiley: i oglada powtorki z najwazniejszych akcji”

i ty w cuda wierzysz?? transmisja cyfrowa to transmisja cyfrowa - jest ściśle powiązana z przepustowością łączy… czyli transmisja przyzwoitego obrazu - wątpliwa :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 07.04.2006 (Pią) 23:47

a co do podpiecia dekodera pod kompa… hmmm… jakie masz wyjscie z dekodera?? bo podejrzewam że tzw. euro-złącze… a o ile mi wiadomo to w kompach takich nie montują :slight_smile:

ew. przejsciowki euro<=>chinch + chinch<=>S-Video

zakładając ze masz na karcie graficznej wejście S-Video

karta telewizyjna moze… ale nie wiem w jakie to wejscia jest wyposazone - nie pomoge :stuck_out_tongue:

Kupujesz karte satelitarną i już podłaczasz do niej cyfre + i możesz oglądać na kompie to i owo.

KLIK

Ciekawe czy wogóle działa i jakie transwery 8)

Pewnie jak modem ale kto wie…

ja tam gdzieś kiedyś czytalem ze zeby smigac na necie przez satelite trzeba miec drugie łącze równoległe - do wysyłu danych…

bo jak wszystkim wiadomo dane z satelity mozna TYLKO odbierać… nie da sie wysylac do satelity…

ale koledze Kamilek123 chodzilo o ogladanie TV na kompie odbierajac sygnal za pomoca dekodera - a nie internetu/karty TV

czyli… kolega Kamilek123 kombinuje jak połączyć dekoder z komputerem :slight_smile: ja innego sposobu niz moj podany wyzej wykombinowac nie moge… (dekoder mozna podlaczyc do kompa za pomocą gniazda COM w komputerze… ale zapewnia to jedynie mozliwosc sterowania dekoderem/wgrywania nowego firmware itp. itd. nie slyszalem zeby przez takie polaczenie mozna bylo przechwytywac obraz z dekodera)