Majowa aktualizacja Windows 10

Po w/w aktualizacji wyskakuje co kilka minut info, że aktywacja systemu niebawem wygaśnie. Ktoś też ma podobny problem ?. Zaznaczam, że system nie jest ‘spiracony’ .

A jak wklepiesz jeszcze raz swój klucz, to problem nie znika?

Grzebałeś wcześniej coś w aktywacji systemu?

Nie znika, ale już wiem jak to obejść. Gdyby u kogoś podobne problemy- proszę na priv. / lekston@protonmail.ch /.

Tylko, że jeżeli rozwiążemy problem sami i kogoś może dotknąć to samo, te rozwiązanie wrzucamy w poście, nie na priv. Tak to działa. Na priv, jeżeli jakiś użytkownik potrzebuje coś od konkretnego użytkownika. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Jednak wolę na priv. Dlaczego… chyba sam rozumiesz.

Chyba że chodzi o “nielegalny” sposób, to wszystko wyjaśnia, dlaczego.

Dodatkowo. Wolę konwersować z kimś z twarzą. Sorry … .

Czyli temat do zamknięcia tak na prawdę, ponieważ wiadomo o co chodzi.

niekoniecznie. przesyłam tekst do rozwiązania problemu.WINDOWS 10- AKTYWACJA, KLUCZE I KOMENDY.txt (1,3 KB)

I tego się bałeś? :slightly_smiling_face: Nie wiem tylko skąd masz te klucze, ale zazwyczaj pomaga zabawa z komendami. Znalazłeś rozwiązanie, podzieliłeś się tym rozwiązaniem i to było fair dla wszystkich.

Zawsze staram się pomóc. Jeśli komuś zadziała- to może mały lajk … :sunny:

W instrukcji są klucze kms, tak sądzę. Staramy się nie używać ich, bo nie są legalne i po części załatwią sprawę, ale sama metoda komendy cmd warto znać. :slightly_smiling_face:

A co na chwilę obecną tak do końca jest legalne … ?

Twój własny klucz oryginalny do oprogramowania.
Oczywiście ich nie udostępniamy (naszych kluczy). :slightly_smiling_face:

Klucz zakupiony jest legalny. KMS to tylko aktywator systemu. KMS często (jak nie zawsze) zostawia syf po aktywacji systemu, który może narobić szkód w systemie. Po takiej aktywacji systemu, weź przeskanuj system np. programem Malwarebytes. Na dzień dobry program znajdzie zagrożenia.

Tylko, że nie było aktywacji kmspico, tylko wpisany klucz kms. Zobacz w plik txt, co jest załączony.

Ok, przez cmd można aktywować Windowsa - widziałem .txt. Takiego sposobu aktywacji nie znam.
Klucze, które podał w pliku .txt rozumiem, że tylko służą do instalacji Windowsa a nie do późniejszej aktywacji?

Nie. To są klucze kms, którymi aktywujesz system nielegalnie. A kmspico, to aplikacja, która instaluje swoją szpiegowską usługę dodatkowo, przy czym pozornie działa automatycznie jak aktywacja komendami (klucz kms, wywołanie usługi kms i aktywacja) + ukryty proces trojana.

Nikt z Was nie zgadł, na czym polega zabawa … .