Maksymalizacja do pełnego ekranu (F11)

Mam taki problem, chce zrobić interaktywną płytke (znaczy wszystko już mam). Zrobiłem menu główne w Swishu (czyli swf lub exe) oraz kilka poddziałów (są to strony w html) i Chcę tak zrobić że po włożeniu płytki odpalało mi się Menu (swf) na pełnym ekranie (podobnie jak po kliknięciu F11 w przeglądarce). W menu są linki do index.html i chciałbym żeby po kliknięciu wczytywała się strona na pełny ekran. Jeśli możecie może być skrypt który automatycznie maxymalizuje na pełny ekran. Z góry dzięki.

Tu bedzie potrzebny plik autorun, poszukaj jak powinien być zbudowany. Trzeba go umieścić na płyce. Tyle mi sie przypomniło

z tego co pamietam to tak

nazwa pliku autorun.ini

zawartosc

[autorun]

open=nazwapliku

icon=adresikony(opcjonalny)

Czy mi chodziło o plik autorun? Wiem jak zrobić żeby po włozeniu płyty wystartowało menu w flashu (nawet już zrobiłem że na pełnym ekranie) tylko nie wiem jak zrobić żeby po kliknięci w link w menu zamiast włączać się w przeglądarce w zwykłym trybie żeby się włączyło na pełen ekran (wystarczy nawet instrukcja jak w swishu zrobić żeby po kliknięciu na tekst włączało się okienko pop up ze stroną) !!

-wklejasz w źródle strony (która ma się otworzyć) w body

ach nie doczytalem… zaczelem czytac post poprzednika i wywnioskowalem z tego ze o to chodzi… sorry :wink:

michal17 właśnie o to mi chodziło! A jest jeszcze jakaś możliwość by zamkneła się strona ta w której jest skrypt odrazu po otwarciu okna? (close windows czy coś takiego?)

a ni e łatwiej żeby strona otwożyła się w tym samym oknie??

Złączono Posta : 09.03.2006 (Czw) 22:40

chodziło o:

opis[/code]

??

przechodząc do następnej zamykasz poprzednią