Maksymalizacja okienek-żadne rady w innych postach nie dzia

Wiem, ze to już było. Chodzi o maksymalizację wyskakiwanych okienek. Jak daję otwórz w nowym oknie to zawsze otwiera się w małym okienku. Przeglądałem posty na ten temat ale nie działa nic u mnie (w rejestrze np. nie mam takiej wartości "Last CheckedHi -dałem nawet przez szukaj i też nie ma). Nie wiem co zrobić. Proszę bardzo o pomoc

Jaki masz system ?

Zresztą tutaj masz opisane co zrobić:

http://klub.chip.pl/klub/klub_faq_117253.html

Może…

Panel sterowania :arrow: Opcje Folderów :arrow: Zakładka widok :arrow: na dole masz Ustawienia Zaawansowane :arrow: Zaznacz: Zapamiętaj ustawienia wyświetlania każdego folderu :roll:

Mam XP tylko w tych opisach jest ciąg “Last CheckedHi” - między innymi a w moim rejestrze nie ma nic takiego (sprawdzałem przez szukaj)

Zanim wykonasz zrob kopie Rejestru

Otwierasz Notatnik i wklej to:

Przejdz do

Usuń wpis w prawym oknie Window_Placement

Restart komputera, teraz po załadowaniu otwórz IE (będą okienka małe) ,Trzymaj Shift i rozciągaj okno na wszystkie strony do max , kliknij na linku otwórz w nowym oknie i też rozciąg, możesz dalej klikać i tak rozciągać. Jak skończysz to zwolnij Shift i zamknij IE. Wejdż do Narzedzia => Opcje folderów… => Zakładka Widok => Zaznacz okienko „Zapamiętaj wyświetlanie…, Zastosuj.

A Google co na to?

Masz tu xx moich odpowiedzi http://groups.google.pl/groups?q=FullSc … i%C5%84ski

Tylko nigdzie nie mogę znaleźć Last Checked Hi:(

To wykonaj moją wskazowke

Nie Twoja, a sklonowana

Piotr P.

Napewno nie od Ciebie.

Co do wątku

Chcialem naprowadzic osobę do wykonania fixa, aby dopisał klucz LastCheckedHi"=dword:1c14be3 , jesli sama nie moze. Dlatego nie dotyczyla tego,ze to ja wymysliłem tylko do wykonania wyzej napisanej przeze mnie wskazówki.

Dzięki za pomoc, jak otwierały się małe okna to rozciągałem je na maxa i zamykałem, i tak wiele razy. W końcu nie pamiętam już co dokładnie zrobiłem, ale się udało :wink: Dzięki za pomoc wszystkim

np. tutaj

lub

tutaj

Stąd skopiowalem na szybkiego ale na pewno nie z grup dyskusyjnych bo z nich nie korzystam. Jest jeszcze z forum chip.pl, xp.net.pl czy idg.pl

Pozdrawiam