Maksymalizacja okna powoduje zasłonięcie paska zadań (win7)

Dobry wieczór, mam taki problem że podczas maksymalizacji okna jakiejkolwiek aplikacji zasłania ona pasek zadań (menu start), szukałem i niestety nie znalazłem sposobu jak to zmienić by aplikacje maksymalizowane nie zasłaniały tego paska. Kilka godzin wcześniej wszystko było w porządku teraz nagle powstała mi taka sytuacja. Jak to naprawić by było “po staremu”? Szukałem opcji związanej z paskiem zadań na wierzchu ale niestety nie mogę jej odnaleźć.

Za pomoc z góry dziękuję.

Start, właściwości, pasek zadań, zaznacz < trzymaj pasek zadań zawsze na wierzchu. A tak na marginesie, przeglądarka ma pełny ekran F11 też zasłania pasek, a aplikacje np. Ccleaner - nie zasłaniają paska.

Dziękuję za odpowiedź, ale u mnie to wszystko zasłania pasek, nie mogę znaleźć opcji “pasek zadań zawsze na wierzchu” Co do trybu ekranowego przeglądarek to wiem o tym że zasłania cały ekran w trybie pełnoekranowym.

Na dowód wklejam screena: 5iy7p.jpg

To było tak że coś przypadkowo poprzeciągałem myszką i się tak zrobiło. Denerwująca sprawa.

Moja porada dot XP. Na win 7 mam tak, jak Ty, tylko z opcją < nigdy nie scalaj. Przypadkowe zmiany można usunąć przez przywrócenie systemu do ostatniego punktu przywracania, przed wystąpieniem problemu.

Przywrócenie systemu dało radę. Ale niestety nie wiem co powoduje ten błąd, trudno, ważne że działa.