Mała ilość fps od pewnego czasu

Witam wszystkich serdecznie mam problem związany z małą ilośćią FPS i przycinaniem się gier. Otóż problem nie jest zwykły, ponieważ zaraz po kupnie komputera wszystko działało na full detalach, po formatowaniu problem się pojawił we wszystkich tytułach w które grałem wcześniej.

Przykładowo nowe NFS, CMR, czy inne tytuły. Grając w dirta, hot pursuit 2012 itd nie spotykałem żadnych lagów na wysokiej rozdzielczości z włączonymi full detalami.

Teraz spotykam się z drastycznym spadkiem FPS nawet w starych tytułach z 2005 roku.

Oto mój sprzęt:

Karta graficzna - GF GTX 550 Ti

Procesor: AMD FX - 4100 Quad-Core 3.60 GHZ (czterordzeniowy)

Pamięć Ram: 8GB

System: Windows 7 Ultimate 64 bit

Płyta Główna: MSI

Może głupie pytanie, ale - sterowniki wgrane?

Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję sterownika przeznaczoną do twojej karty ze strony http://nvidia.com

Sprawdź temperatury podzespołów (CPU oraz GPU) pod obciążeniem za pomocą programu OCCT i wynik podaj na forum.

Eksperymentowałem cały czas ze sterownikami, od najnowszych po najstarsze. Obecnie używam najnowszych, wszystko zaktualizowane.

OCCT się instaluje a tak BTW to musze wspomnieć że kiedyś dla ciekawości zainstalowałem zaraz po formatowaniu grę z którą miałem problemy. Wszystko było super jak dawniej ale później wiadome zainstalowałem te pierdoły jak skype winrar itd. i problem się ZNÓW POJAWIŁ… Wydaje mi się że to może jakiś proces… Albo coś powodującego mniejszą ilość FPS

Odświeżam temat, ponieważ mam pewien problem. Po zmianie pasty termoprzewodzącej i przed zmianą sprawdzałem temperatury. Są w normie, dopóki nie odpalę gry. Podczas spadku FPS procesor osiąga temperaturę ponad 200 stopni, po czym znowu się obniża temperatura.

Wymiana pasty nic nie dała. POMOCY!