Mała ilość FPS-ów

Witam wszystkich serdecznie,mam problem z moim komputerem mianowicie: gdy gram w grę CS:GO to mam spadki fps z 40 na 25/30,nie wiem nawet czemu,staram się wybierać mapy mało wymagające niestety to nie działa. W innych grach mam to samo,nawet przy terrari mam spadki fps co jest rzadko spotykane. Ogólnie mam strasznie mało FPS podczas gier mało wymagających takich jak np. terraria,fifa 14,league of legends.

Moja specyfikacja komputera:

Wentylator: 800 W (wentylator podobno ze znanej firmy ale wszystko jest zdarte,kupiony niecały rok temu )

System Operacyjny: Windows 7 Home Premium 64 bitowy

Pamięć RAM: 3072 MB  

Wersja DirectX: 11

Producent Płyty Głównej (pisze Producent Systemu ) Gigabyte Technology

Model Systemu: G31M-ES2L

Procesor: Pentium Dual Core E5200 2.50 GHz

Plik Stronicowania: 1470 użytych, 4667 MB dostępnych 

 

Jeżeli chodzi o kartę graficzną: 

 

Aktualna Rodzdzielczość: 1280 x 768

karta:  ATI Radeon 4350 HD

Typ Konwertera: Internal DAC 400 Mhz

Przybliżona całkowita ilość pamięci: 1785 MB

Dedykowana Pamięć Wideo: 512 MB

Systemowa Pamięć wideo: 0 MB

Udostępniona Pamięć systemowa: 1279 MB

 

Jest jakaś opcja żeby uratować te FPS-y ? :slight_smile:

Z góry Bardzo Dziękuje za zajrzenie. :slight_smile: Pozdrawiam

Nie uratujemy tu nic bez zmiany wnętrzności, karta graficzna z niszowej półki, procesor wolniutki jak na obecne czasy. Zasilacz bez nazwy to nie zasilacz, lepiej spróbuj ustalić pochodzenie bo jeśli wybuchnie to nie będzie co zbierać, jeśli z czarnej listy to z zasilaczem polecą również podzespoły.

 

Jak uratować:

  1. Zmiana procesora, polecam poszukać Core 2 Quad, zapewni minimalną wydajność. Cena ok. 250-400 zł

  2. Zmiana karty graficznej, polecam poszukać NVidia GTX 5xx i wyższe lub Radeon r9 lub Radeon HD 7850 z starszej serii. Cena ok. 300-700 zł (w zależności czy używana czy nie)

 

Co do gier: w FIFA nie grałem, ale LoL ma spore wymagania od grafiki, a Terraria wymaga wydajnego procesora. Jak już zauważyłeś są to gry zbyt wymagające dla twojego komputera (to że komputer spełnia wymagania minimalne nie oznacza że gry będą chodzić jak złoto, wymagania zalecane mówią co trzeba mieć do płynnej gry).