Mała ilość FPS'ów w LoL - Ati Radeon HD5450

Witam!!

Problem wygląda tak. Mój sąsiad miał problem z kartą graficzną w swoim komputerze więc porzycyzłem mu swoją aby sprawdził czy to na pewno karta graficzna.Po 5 minuta mi ją oddał włożyłem spowrotem do komputera. I od tego czasu w grze league of legends mam po 10 fps co równa się z dużymi lagami w grze (przed wyjęciem karty graficznej miałem stale 60 fps). Włączałem inne gry które mają wyższe wymagania niż league of legends i nawet gorsze i wszystko działa tak jak przed wyjęciem karty graficznej. Zainstalowałem na nowo sterowniki karty graficznej i płyty głownej zainstalowałem na nowo league of legends i dalej 10 fpsów nie wiem co się stało. Proszę o pomoc co to może być??

Posiadam kartę Ati Radeon HD5450

Z góry dzięki

A sprawdzałeś jak masz skonfigurowanego LoL-a w opcjach graficznych? Jaką masz rozdzielczość , tekstury itd. Albo może coś obciąża ci neta.

Sprawdzałem zmieniałem nawet na najniższe detale w lolu i dalej to samo. Net chodzi mi dobrze bo ping w grze mam normalny około 40

Dodane 17.07.2013 (Śr) 15:12

Dobra wyjąłęm kartę przedmuchałem ją i wejście i już jest git :wink: Temat do zamknięcia

A jak chcesz więcej fps to urzyj Game Boostera 3. Polecam

Albo zmień tą biurową grafikę na coś lepszego.