Mała Księgowość Rzeczpospolitej-problem z aktualizacją

Witam,mam problem z aktualizacją programu mała księgowość do wersji 18 C.Tydzień temu zakupiłem wersję 18 i chciałem ją zaktualizować do najnowszej ale podczas instalowania wyskakuje mi błąd"cannot open file C:\Docume~1\Ja\USTAWI~1\Temp\ciO-temp\MK.set" odinstalowywałem już program itp ale nic to nie dało.Wydawca programu mówi że błąd nie leży po jego stronie.Pomożecie?

Trudno powiedzieć, więc strzał kompletnie w ciemno… na czas instalacji programu wyłącz antywirusa lub przynajmniej dodaj folder Temp do wyjątków, tak aby nie był skanowany. W międzyczasie opróżnij też w/w folder aby pozbyć się śmieci i przede wszystkim resztek po nieudanych instalacjach.

Odinstalowałem antywirusa który był z firewalem i wyczyściłem wszystkie pliki z temp,dalej to samo :frowning:

Sprawdziłeś, czy ten plik (mk.set) rzeczywiście istnieje na dysku? A może jest, rozpakowuje się ale gdzie indziej? Jeśli tak, to można spróbować odszukać ten plik i wrzucić tam gdzie ten instalator się go spodziewa.

Istnieje tez możliwość, że płyta z programem lub któryś plik na niej są uszkodzone. Wykonaj sumy kontrolne crc wszystkich (bądź tylko co ważniejszych) plików na płycie i zapytaj ludków z Jaslana czy są prawidłowe.

Trzecia sprawa… tylko z tym jednym programem masz kłopoty? Nic innego dziwnego na komputerze się nie dzieje? Bo może sprzęt niedomaga? Jakieś uszkodzone pamięci, bądź osławiony już zasilacz :-). Spróbuj wypakować gdzieś na boku (możliwie kilka razy) jakieś duże archiwum 7-zip bądź cab i zobacz czy wszystko jest w porządku.

No właśnie ostatnio nie wszystko działa tak jak powinno.Zamula go czasem i nie mogę uruchomić niektórych programów.Czym najlepiej sprawdzić w.w podzespoły?

Dodane 10.02.2011 (Cz) 20:10

Przesyłam fotki z Speedfan’a,nie znam się na tym,może coś jest nie tak ze sprzętem?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05a … 7310c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1fa … a9cd6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/217 … 60d4e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ef … 204ca.html

Hm

Nie za bardzo wiem o co chodzi,ludzie pomóżcie bo to ważne