Mała moc głośników

Jeżeli podłącze głośniki do tylnego gniazda grają cicho. Nawet jeżeli ustawie na maksymalną głośność. Po podłączeniu do przedniego gniazda (na obudowie) grają normalnie. Czemu tak się dzieje? Jak to naprawić?

:slight_smile: nie wiem czemu tak jest ale o ile dobrze myślę to przednie gniazdo masz podpięte pod to samo tylnie wyjście w karcie dźwiękowej przeprowadzone przez Obudowę do gniazda Line-Out w karcie dźwiękowej (zielone) :slight_smile: zobacz jest w programie Audio Configuration jak masz to ustawione. oto screen.

http://img300.imageshack.us/my.php?imag … 006jt6.jpg

Nie przednie gniazdo mam podpięte do płyty.

Dodam że wszystko wynikło samo z siebie ja nic nie przestawiałem.

Płyta główna: Microstar K9N Neo-F karta dźwiękowa: Realtek ALC883

:slight_smile: to jest twoja płyta główna

http://img92.imageshack.us/my.php?image … eofod3.jpg

i ona ma kartę Realtek ALC883 zintegrowaną .zintegrowana karta dźwiękowa: Realtek ALC883

masz podpięte do płyty głównej ale dokładniej do karty dźwiękowej w płycie głównej do wyjścia Line-Out w karcie dźwiękowej (zielone) wiec to niema znaczenie bo przednie gniazdo też jest podłączone do tej samej karty dźwiękowej. :wink: więc pewnie masz tak przednie gniazdo podpięte do karty dźwiękowej pod wyjście Line-Out w karcie dźwiękowej (zielone). zrób tak wyjmij z karty dźwiękowej z tyłu kabel który masz podłączone przednie wejścia i włącz tam kabel od głośników :slight_smile:

Przednie gniazda są podpięte do tych pinów na płycie.

http://img205.imageshack.us/my.php?image=k9nneoti9.jpg

aha to pewnie coś będzie ze sterownikami jeśli zaistalowałeś i jest tak jak było zadnej zmiany to cos przestawione w oprogramowaniu jeśli chcesz żeby za jednym razem gdy podepniesz głośniki pod przednie wejście lub tylenie i żeby tak samo grało to musisz kupić taką konicóweczke rodzielającą wyjście sygnału z gniazda Line-Out w karcie dźwiękowej (zielone) odrazu na dwa kanały. sory za jakość i styl ale robilem to na szybkiego w windosowym paintcie :wink:

http://img143.imageshack.us/my.php?imag … cjasu5.jpg

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 14:11

na tej fotce co pokazałeś to umnie w tym miejscu podłczone mam głośnik systemowy Starter i USB :shock: