Mała sieć domowa w Windows XP

Witam. Od dłuższego czasu jestem czytelnikiem Waszego vortalu. Lecz przykrym zbiegiem okoliczności musiałem przeoczyć demonstracje odnośnie “Mała sieć domowa w Windows XP”. Temat jest mi teraz niezmiernie bliski gdyz dostałem drugi komputer i w domu utworzyłem sieć LAN opartą na systemie Windows XP. Niestety jak klikam na linka w newsie o nowej demonstracji do demonstracji o sieciach i XP to po wybraniu której kolwiek (a bardziej interesuje mnie o lepszej jakości) pojawia mi się błąd “Account Suspended” i nie moge pobrać demonstracji. Jest może możliwość ściągniećia jej skąd kolwiek?? Jeśli nie to może można przesłac ją na maila (w tym wypadku muśle o mniejszej i gorszej wersji chyba że w gre może wchodzić podzielenie demonstracji)??? Bardzo dziękuje z góry za odpowiedź i licze na rychłe załatwienie sprawy.

Przenoszę do działu O vortalu

Niestety, kolega ma rację. Od siebie dodam, iż druga demonstracja, o ochronie przed spyware i adware, również nie działa (sprawdzane na Operze i IE ). W jednym i drugim przypadku nie można wyświetlić strony.

Wczoraj jeszcze działa (puszczałem ją swoim podopiecznym za pmocą projektora multimedialnego).

Pewnie to przejściowe problemy. Niestety jak admini jutro nie bedą zaglądac na vortal i forum trzeba będzie poczekać z tym do poniedziałku.

Ja ze swojej strony próbowałem Firefoxem 1.0 i Iternet Explorer 6.0. Skoro trzeba czekać to trudno. Ale mam nadzieje że się doczekam…

Tego możesz byc pewien. :wink:

Sory że tak późno ale dziękuję sprawcy tego, że wreszcie mogłem we środe oglądnąć rewelacyjną prezentacje odnośnie sieci pod Windows XP.