Mała wydajność laptopa

I teraz zobacz w menadżer urządzeń. Czy jest standard ahci coś tam czy cały czas intel?

Przeniosłem resztę postów. Za pierwszym razem przeniosło tylko część.

1 polubienie


Nie ma

Dziękuję. Teraz po kolei usuń aplikacje dell (wszystkie).


Duzo nie pomogło nadal pow 3GB/8

Powiedz co to jest ten updater do sterowników u ciebie? I sorki za moją detaliczność w pomaganiu.

A co do zrzutu, to jeszcze trochę usuwania będzie w aplikacjach metro, o których trzeba pamiętać. Sprawdź w menadżerze zadań, jakie procesy ci zjadają pamięć. :slight_smile:

który?
Ten od Della tylko był…

SmartByte jakiś.

Nie mam pojęcia :wink: juz był z Laptopem chyba. :slight_smile:

Wywal go.
I wrzuć zrzut z aktualnie zainstalowanych programów.


Zostawiłem sobie jedna appke od Della, bo jej używam.

Co używasz z tych aplikacji jeszcze?

Ogólnie jak zapchanie Ram wzrasta z ok. 2 do 3 przy przeglądarce odpalonej (jak Kolega pokazał na 1 screenie), to raczej jest normalne. :wink:

To akurat jest jasne. :slight_smile:

Oprócz sterowników Intela, M$ i Qualcomma to wszystkie poza tym sa potrzebne do użytku :wink:

Taaa, wtedy to potrafi być ponad 5GB :wink:

To teraz ustawienia (zębatka) i aplikacje. Co tam masz.

Żeby nie przedłużać, usuń wszystkie wbudowane aplikacje w Windows 10 te które nie używasz i które się da usunąć (ale nie usuwaj centrum opinii, kalkulator, muzyka groove, filmy/tv i tych co mają nazwa rozszerzenia). Następnie w menu start usuń pozostałe niepotrzebne aplikacje Windows 10 co nie było na liście tutaj i które mają też przycisk odinstaluj.

Po części już to zrobiłem po 1 dniu od zakupu.
Teraz jeszcze bym wywalił
Xbox Game Bar (ale nie można)
Mixed Reality Portal (??? nie wiem co to można usunąć? jest “Odinstaluj”)
MaxxAudioPro (? do czego to potrzebne?)

https://www.dell.com/support/home/pl/pl/plbsd1/drivers/driversdetails?driverid=r70v3
O Maxx Audio pro.
Mixed Reality Portal odinstaluj.
Usunąć xbox bar to DWS lite albo ccleaner portable pomoże.