Małe błędy w opisach działów

Witam

Dziś czytając opisy działów, zauważyłem kilka malusieńkich błędów:

  1. W opisie działu: “Systemy operacyjne Microsoft Windows” czyli

    Wszystko co dotyczy systemów Microsoft Windows 95/98/Me/2000/NT/Xp

na końcu nie ma kropki ( . ) 2. W opisach działów: “Systemy operacyjne Microsoft Windows”, “Systemy operacyjne GNU/Linux”, “Bezpieczeństwo i logi HijackThis”, “Programowanie”, “Webmastering”, “Grafika” raz jest opis:

Wszystko co dotyczy...

a raz

Wszystko, co dotyczy...
  1. W opisie działu “Śmietnik” pisze pogrubioną czcionką:

    Wszystkie tematy są automatycznie kasowane po 14 dniach.

Przecież są nawet tematy, z czerwca tego roku (np. viewtopic.php?f=21&t=251967 )

Można by tą wiadomość usunąć, bądź jeżeli są te tematy usuwane to podać prawdziwy czas.

Kiedyś się nawet pytałem czemu tak jest, i jakiś użytkownik posłał mi link do tematu, w którym Administrator napisał że jest to wyłączone z przyczyn technicznych, więc po co pisać o czymś czego nie ma :wink:

I na koniec, widzę (albo mi się wydaje) że jest poprawionych kilka błędów, lub coś zmienione, ale jeszcze nie zostało zmienione to, że jak ktoś ma ostrzeżenie i jest na forum, to ten niebieski pasek nakłada się z żółtą kartką

To by było na tyle, jakbym coś zauważył to napiszę.

Mam nadzieje, że Administracja jak będzie miała kiedyś trochę więcej czasu, przejrzy całe forum, w poszukiwaniu małych byczków, oraz może podczas takiego rozmyślania któryś z Adminów wpadłby na jakiś pomysł dodania czegoś nowego, lepszego, innego :wink:

Oczywiście, ja rozumie i wiem, że Admini mają dużo roboty, ale coś z tym trzeba zrobić

Pozdrawiam

Wg mnie są to nieistotne błędy i nie było nawet potrzeby zakładania tego tematu.

Tak, w sumie masz rację, ale jak zobaczyłem że się zmieniła nazwa działu, to czemu Admini nie poprawili tych małych byczków :wink:

Zresztą, może faktycznie się czepiam :^o

No cóż, już taki jestem :oops:

W dniu 07.07.2008 , o godzinie 22:45 został dopisany post przez me@djohnsc

Acha, i tylko do działu o linuxie jest napisane kto jest moderatorem, czyli pisze “Moderator: Linux Mod” a gdy to klikam pojawia się memberlist.php?mode=group&g=13834 a przecież każdy dział może moderować (z tego co widzę, chyba że się mylę) każdy Moderator.

Poza tym piszemy XP