Małe fps w csgo przy nawet dobrym sprzęcie

GTX 1060 6gb
AMD Ryzen 5 2600
8gb ram :frowning:
Na yt przy takim komputerze to powinienem mieć 250-300 fps a mam po 150-200 i spadki.
Pomoze ktos?

Pomoże. Odpal w tle HWmonitor podczas grania i pograj z pół godziny po czym wrzuć screen.

Jaki ram?
Jaki dysk?

ct500mx500ssd1 400gb ssd
ddr 4 8gb Ram nie pamiętam z jakiej firmy

Użycie RAM 88%, to morduje komputer. Otwórz menadżera zadań i sprawdź od góry co tyle zjada bo na pewno nie CS.

no ogólnie to sam dc, google z odpalonym yt, windows defender to zżera

Jak defender to albo coś nie tak z aktualizacjami albo z czymś walczy sprawdź aktualizacje czy są dostępne, ewentualnie w historii czy nie ma jakiś z niepowodzeniem. Jak tam wszystko OK to zaproszę Cię do działu bezpieczeństwo.

Jak sprawdzić ukryte procesy? bo coś 70% ramu to nwm

Jednak cs na pewno dużo zżera bo mc mi zabiera 3gb ramu

Ej a sytuacje poprawi dokupienie ramu? bo moj brat też ma 8gb ramu i już po wlaczeniu chroma z yt zzera 60-55 % ramu

Skąd masz takie informacje i z jakiego okresu? CS:GO ostatnimi czasy to kaszana, a nie gra. Co chwilę pokazują się aktualizacje ubijające wydajność czy sprawiające problemy z płynnością, ale na pewno na 1060 300 FPS nie uciągniesz no chyba, ze zjedziesz ze wszytkim na totalne LOW, ale 300 FPs to będzie tylko sporadyczny wynik.

Swoją drogą oduczcie się grania na tych 300 FPS, bo nawet zawodowcy nie mają z tego większych korzyści i dla nich liczy się stabilny FPS, a nie taki klękający co jakiś czas. Amator nie będzie widział różnicy przy 100+ FPS… Wieczna wiara w placebo… Myślałem, że przy Source już ludziom przeszło…

https://www.userbenchmark.com/PCGame/FPS-Estimates-Counter-Strike--Global-Offensive/3680/153864.0.Low.720p.0

no to fajnie że chujowy komp kupiłem

A ludzkie oko widzi max. 25 fps.

Wracając do tematu: wyłącz niepotrzebny soft (klienty Steam i Epic, Discord, Chrome), zwolnij maksymalnie użycie RAM i sprawdź ponownie. Jeśli okaże się, że dużo wolnej pamięci sprawia, że gra chodzi lepiej, to kup dodatkową kość RAMu. A jak dalej będzie ciął, to oddaj ten chujowy komp dla powodzian.

z wszystkiego co wymieniłeś korzystam jak sam windows połowe ramu zabiera

ja zmniejszyć zużycie ramu na google.

Wyłączyć google?

nie dobra chyba do kupie 8gb ramu bo się nie da nic robić