Małe pytanie

miałem format dysku niedawno tj przywracanie do dawnego stanu rzeczy. zrobiłem to programem ghost. i teraz na partycji D chciałbym ponownie zainstalować windowsa. ale już mam kilka katalogów takich jak windows itd. i teraz problem. czy podczas instalacji nie będzie problemów z tym że już mam te katalogi? czy lepiej je usunąć teraz samodzielnie żeby nie było kłopotów.

p.s

windows chce zainstalować by na nim pracować z VS 2005 beta2 :wink:

Jeśli chcesz instalować Xp na Xp, to problemów nie będzie.

Jeśli 98/ME na 98/ME, takowe będą.

Przy pierwszym przypadku mozesz to śmiało robić tylko skopiuj w bezpieczne miejsce katalog Moje dokumenty i Documents and Settings.

chce xp na xp-eku zainstalować

właśnie najważniejsze dane są na partycji D ale instalacja windowsa chyba nic nie zmieni i będzie ok

p.s

więc wychodzi na to że nie musze wywalać dawnych katalogów windowsa z D i moge ponownie instalować xp na D tak?

Tak…wybierasz opcję odświeżenia instalacji.

Skopiuj tylko te foldery, które powiedziałem.

Może się zdarzyć tak, że wiele programów i gier nie ruszy, bo rejestr jest wgrywany na nowo, także możesz zrobić teraz jego kopię a potem ją wgrać. :slight_smile:

ok rozumiem :slight_smile: jak będe miał jakieś problemy to dam znać. z gier to nic nie miałem zainstalowanego a z programów to też nic takiego :wink: w katalogu program files mam takie programy jak :

microsoft antispyware

winrara

winzip

i canaste

reszta to się zainstalowała przy instalacji systemu cyli movie maker itd :slight_smile:

dzięki Damian

czy tu nie zależy od formatu plików NTFS a FAT 32 ??

NIE.

BTW na systemie NTFS, nei zainstalujemy systemu Windows 98/ME :smiley:

dlatego stoi na fat32 tj 98 :wink:

ale xp też na fat32 stoi i jest dobrze :smiley:

BTW instalacja się powiodła :wink: