Mało fps cs go

U mnie to tak wyglada tylko te opcje po prawo sie różnią mam tam sterowanie wentylatorem wyłączanie przycisku win i wyłączenie przycisku rog

A co masz pod zębatką obok kart profili?

Nie pamietam dokładnie ale chyba jakieś badziewia typu auto update sprawdzę dokładnie wieczorem ale na 100% nic ważnego bo przeglądałem kiedyś ten programik dokładnie bo miałem z nim problem bo nie wyświetlał mi żadnych wartości ale zainstalowalem taki programik intel extreme tuning utility czy jakoś tak i wtedy zaczęło mi tu pokazywać. Może tam coś trzeba poprzestawiać ale to dość zaawansowany program i tam nie grzebałem bo nie ogarniam o co tam kaman

Kurczę a skąd wziąłeś tego screena ? Nie ma tam jakiegoś linku do tego sterownika czy wersji czy czegokolwiek ? Bo z tego co widzę to Identyko lapek jak moj

Z google. Jak chcesz to poczekaj miesiąc, bo będę miał 753VE więc będę mógł nawet pobawić się tym oprogramowaniem .

A tak poważniej to poszukaj ustawień w tym Intel Extreme. Z tym niestety też nie miałem do czynienia.

Witam, spróbuj zrobić następujące rzeczy wyłącz tryb optymalizacji pełnoekranowej: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive prawym przyciskiem na csgo>> właściwości>>zgodność>>zaznacz wyłącz optymalizację pełnoekranową

Do parametrów startowych dopisz -threads 4. Poradnik jak to zrobić spisany z neta

  1. Przejdź do swojej biblioteki gier na steam i znajdź w niej Counter-Strike: Global Offenisve
  2. Kliknij PPM na CS:GO a następnie przejdź do właściwości - znajdziesz je na samym dole.
  3. Przejdź do zakładki Ogólne a następnie kliknij na USTAW OPCJE URUCHAMIANIA Wyświetli ci się pole w którym możesz wpisać swoje parametry startowe.

No i wpisz jeszcze w konsoli csgo fps_max 0.

Napisz czy to coś pomogło.

Lordek wczoraj przeglądałem ten programik ale tam to już typowe podkręcanie… a ze sie w to nigdy nie bawiłem to nie tykam

Xbotekx takie rzeczy robiłem już zanim założyłem temat nic nie dawały :stuck_out_tongue:

Nie masz ustawionego gdzieś niskiego limitu temperatury, albo nie wyłączyłeś przypadkiem Pagefile? Czy podczas grania zegar procesora i grafiki nie spada poniżej wartości bazowej?

Tutaj maksymalnie nagrywający ma 190, więc chyba więcej nie wyciśniesz.

BTW. FPS’y powyżej 100 w CS:GO są mocno przereklamowane i mam wrażenie, że to placebo. Grałem dużo czasu w CS:GO. Tearing ekranu strasznie przeszkadza, a FPS 100+ kompletnie nic w rozgrywce nie zmienia. To dropy są zabójcze.

1.Nie możliwe ze nie wyciągnę 300+
2. Pagefile raczej nie wyłączałem, sprawdzę w domu
3. Nie spada poniżej wartości bazowej
4.(FPS 100+ brak zmian) Przy monitorze 144hz, trzeba mieć stałe chociaż 144 fps dlatego chce osiągnąć z 200 i przedewszystkim wyeliminować ścinki które są wynikiem spadku fps

  1. Gość u góry na filmiku na tych samych bebechach w 1080p na LOW wyciąga 190 więc 300 nie jest możliwe, no chyba, że na 800x600, może.
  2. jeżeli nie ruszałeś to raczej powinien być
  3. Nie masz nawet matrycy 75Hz w tym laptopie więc powyżej 60 FPS masz tearing. No, jest niby Adaptive Sync, ale powoduje on nieznaczny input lag co jest złym efektem. Do sieciowych FPS ważniejszy jest stabilny FPS i frametime, a nie jego maksymalna ilość.

Jak bardzo Ci skaczą zegary podczas gry?

  1. I tak twierdze ze jest to niemożliwe. Tzn : na 1024x768 na średnich muszę mieć 300+ na tym sprzęcie i nie uwierzę ze nie
  2. Monitor kolego mam w planach kupić 144hz dlatego walczę o stabilne chociaż 200

Zegary zbytnio nie skaczą

Poza tym kumpel na słabszym procku i gg 960 wyciąga 300 fps Przy takich ustawieniach jak ja

Gram w CS od długiego momentu, i na lapku I7-7700HQ , GTX 1060 i 8 GB RAM na all low 1290x1020 mam +/- 180 fps, skaczące ponad 200 a tez do 100. Takze z tym 300 na srednich bym sie wstrzymal na twoim miejscu.

To chyba z tymi „HQ” jest coś nie tak ziomki ode mnie maja słabsze kompy (procki bez hq) a wyciągają więcej :slight_smile: ale da sie to jakoś zrobić i to zrobię i wam wszystkim udowodnię ze jest to możliwe, Wiec jeżeli ktos ma jakiś pomysł to może podsunąć a jeżeli ktoś chce napisać ze to jest niemożliwe niech sobie daruje Pozdrawiam i czekajcie na rezultaty.

Widać kolego że masz małą wiedzę skoro mówisz takie rzeczy :slight_smile: dlaczego tak sądzę? dlatego że w csgo liczy sie bardziej procek a nie grafa, pewnie jest to dla Ciebie zaskoczenie pozdrawiam

czekamy