Mało fps cs go

Witam, mam mało fps w cs go a dobry sprzęt, co robić ktoś coś? fps mam po 140-160 czasami łapie ścinkę. Specyfikacja na screenach dysk SSD


  1. Specyfikacja
  2. Podczas gry pokaż zużycie procka programem MSI Afterburner

i będziemy myśleć dalej

jaka specyfikacja? komputera? jest na screenie wszystko

To zużycie procka, karty + ram i wiatraki pokaż podczas gry

A ten programik trzeba jeszcze jakoś uruchamiać po odpaleniu go? bo nie ogarniam,

111111111111111111111111

PPM na cmd > uruchom jako administrator i wklej to:
sfc /scannow

Wrzuć tutaj wynik

Jest ok

I jak, jakiś jeszcze pomysł ktoś ? :confused:

Zasadnicze pytanie - dlaczego procesor nie wchodzi w maksymalny boost? Opcje zasilania ustawione na maksymalną wydajność + grafika nie ma włączonego jakiegoś oszczędzania energii?

Nie mam pojęcia dlaczego tak jest procek mam ustawiony na maksa grafa nie ma oszczędzania włączonego, jak wrócę z roboty to Ci pokaże screeny

@edit
Jedyna opcja do ustawiania procka jaka na tym komputerze znalazłem jest w system->wydajność i tam gdzieś tam nie pamietam


a tam przy tym zaznaczonym nie powinno byc jakiejs wartosci?

I jak, ktoś coś?

Czytałeś tutaj?

bez zmian ;<

Jakiś jeszcze pomysł?

A grzebałeś w ustawieniach profili w tym ASUS ROG Gaming Center? Może tam jest włączony jakiś tryb, który ogranicza wszelkie boosty?

Właśnie tam jedyne co mogę zrobić to wylaczyc przycisk WIN zmienić prędkość wentylatora i zrobić clean ramu … :confused:

A nie wygląda to jakoś tak:

obraz

Tutaj widzę opcje od zegarów itp.

Właśnie u mnie ten cały rog gaming wyglada inaczej szukałem innej wersji ale do tego modelu innego nie ma. Jak wrócę pod wieczór z roboty to Ci pokaże jak to wyglada