Mało fps w Counter Strike Global Offensive

Mój komputer spokojnie powinien sobie poradzić w cs’ie. Mimo to przy optymalizacji za pomocą Geforce Experience mam 30 fps ze spadkami do 20. Jednym słowem tragedia. Przedtem miałem po 70 fps bez spadków na tym samym laptopie. Proszę o pomoc
Specyfikacja laptopa:
I5-3230M 2.60 GHz
8 GB ram
GT 730m 4GB

A optymalizowałeś pod względem wydajności czy jakości - bo to jest znaczna różnica.

Optymalizowałem jak zalecał program. Czyli pod wydajność.

Miałem podobne doświadczenia z Wiedźminem 3 i tym szpiegiem od Nvidia :wink: Nie polecam się na te automaty zdawać tylko poustawiać grę po swojemu, a przy instalacji sterowników odznaczyć GeForce Experience :wink:

Wszystko ustawiłem w grze na najniższe ustawienia jakie tylko mogłem. Dalej po 30 fps ze spadkami. Kiedyś miałem więcej fps i nie mam pojęcia od czego to zależy.

A to już może zależeć od wielu rzeczy. Mogłeś coś doinstalować od tego czasu w systemie, mogła gra dostać jakiś patch, aktualne sterowniki mogą działać gorzej (z twoim sprzętem/z tą grą) niż poprzednie, antywirus mógł dostać uaktualnienie które się gryzie… chyba dziesiątki powodów mogą być…
edit.
Mogą też być problemy sprzętowe, np przegrzewający się procesor (bo np zapchany kurzem radiator) przechodzi na niższe taktowanie. Ciężko wróżyć, musiałbyś wszystko posprawdzać