Mało fps w CS GO

Otóż mam duży problem z liczbą fpsów w grze takiej jak CS GO. Korzystałem z wielu poradników na Youtube żeby tylko naprawić ten problem. Nic nie pomaga podczas gry mam około 50 fps.
Pozmieniałem wszystkie potrzebne ustawienia na wydajność w systemie, zainstalowałem Razer Cortex czyli program do optymalizacji gier, pousuwałem wszystkie śmieci i niepotrzebne aplikacje z mojego laptopa oraz zoptymalizowałem i przeczyściłem dysk twardy… czyli wypróbowałem do tej pory wszystko co mogło by zwiększyć liczbę fps w CS GO . Nie pomogło :(( W grze też ustawiłem odpowiednie ustawienia i niestety nic się nie zmieniło nadal tyle samo fps…:frowning:
Może mam po prostu słabego laptopa… :confused:
Proszę o pomoc! Myślę, że da się zrobić tak abym miał więcej fps a nie około 50… :smiley:

Informacje o moim urządzeniu, na którym gram:

Nazwa urządzenia: Lenovo G580
procesor: Intel® Core™ i3
model procesora: i3-3120M (2.5 GHz, 3 MB Cache)
wielkość pamięci RAM: 4 GB
karta graficzna: NVIDIA GeForce 710M
zintegrowana karta graficzna: Intel HD 4000
zainstalowany system operacyjny: Windows 10 64-bit

Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje na temat mojego laptopa to w każdej chwili je wam podam :slight_smile:
Bardzo mi zależy na tym, aby ten problem się w końcu rozwiązał! :smiley:

Mam po prostu wrażenie, że GeForce 710 nie pozwoli na wyświetlanie większej ilości klatek i jakiekolwiek czyszczenie kompa nie pomoże. To karta o najniższej możliwej wydajności dla danej generacji.

1 polubienie

Nie rozumiem. Po co ludzie kupują średniego lapka i wymagają wysokiej wydajności w grach …

Tak jak napisał @anon98488822 … ogólnie możesz zawsze spróbować ustawić wszystko na “LOW” detale … ale jeżeli to masz no to już nic nikt nie poradzi na to :confused:

Dobra w takim razie dalej będę coś próbował zrobić…
Dziękuje! :slight_smile: