Mało FPS w grach

Cześć.Walę prosto z mostu.Mam w grach bardzo mało fps (San Andreas Multiplayer-30fps)(Gta IV-20fps)

Parametry kompa:

Procek:AMD Phenom II x4 955 3.20Ghz BLACK EDITION

Pamięć: 8GB RAM

Dysk twardy: 1TB

Grafiika:Radenon HD 6570

System operacyjny: Windows 7 Ultimate 64bit.

WSZYSTKIE STERY AKTUALNE

Prosze o pomoc.

Dzięki za każdą odpowiedz.

Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego masz mało fps w grach :wink:

http://pclab.pl/art45907-7.html i wszystko jasne.

EDIT: Widzę, że ktoś mnie uprzedził :wink:

TTomek789 , tak to jest jak kupuje się gotowce, bez żadnej konsultacji.

No dobra,słaba wydajnosc w nowych grach,ale Gta SA nie ma duzych wymagań,wiec nawet na zintegrowanej powinno dobrze chodzic…

Albo kupiłeś gotowca z TESCO albo Allegro, albo pomyliłeś się podczas kupowania albo coś.

Może chodziło Ci o Radeona 6750 a nie 6570 ?

To są bardzo podobne nazwy i łatwo się pomylić.

nie ma dużych wymagań na domyślnych ustawieniach, z maksymalną odległością widzenia i dużą rozdzielczością wymagania rosną.

możliwe że w 1024x768 na integrach nie ma problemu ale już w full hd może być nie najlepiej.

Chciałem jeszcze raz gorąco podziękować za wasze odpowiedzi.Teraz mam do was pytanie,jaka karta graficzna była by dobra,żeby np. gta iv chodziło na max detalach,z ~max fps i bez spadków?

GTX580? HD6990?

Głupią grę wybrałeś, gta 4 jest fatalnie zoptymalizowane i nawet na mocnych kartach nie ma gwarancji że gra pójdzie dobrze.

Rozsądnym wyborem są karty GTS450/HD5770 w cenie do ok. 400zł.

Ewentualnie jeżeli jesteś gotów wydać więcej to np. GTX460, HD6850, HD5850

Ale nadal nie mogę uwierzyć,że na karcie graficznej z pamięcią wideo 2 GB mam tylko 30 fps…

Kolejny który nabiera się na magię ilości GHz/GB pamięci.

Procesor graficzny w tej karcie jest słabiutki i nie radzi sobie. Pamięć tutaj nie gra żadnej roli…

Masz nauczkę aby nie kupować hiper mega extra wydajnych gotowców za niewiarygodnie niską cene z alledrogo :twisted: .

A co powiecie na Radenon HD 4650 1 GB ?

4650? Dobre do Tibii