Mało fps w gta 5

Nie wiem dla czego odpalam gta 5 imam tak ok. 20-30 fps i czasami nie ładują się tekstury oraz mam sttaszne lagi. Specyfikacja komputera i5 4570, gtx 1050 2 gb oraz ram ddr3 4 gb 1333 mhz. Proszę napisać co może być problem oprucz małej ilości ram.

Prawdopodobnie nie ma innej przyczyny. Wszystkie inne podzespoły spełniają zalecane wymagania gry.

Po pierwsze spróbuj używać wbudowanego w przeglądarkę słownika który podkreśla błędy i literówki(oprucz)

A wracając do problemu:
Oryginalna gra?
Zainstalowane najnowsze sterowniki https://www.geforce.com/drivers?
Odinstaluj wszystkie programy których nie używasz.
Wyłącz z autostartu wszystkie programy które nie potrzebujesz od razu po starcie systemu.
Zmniejsz jakość efektów w windowsie
Możesz wyłączyć telemetrię i inne windowsowe zbędne rzeczy za pomocą DoNotSpy78(Dla windowsa 7,8) albo DoNotSpy10 (dla windowsa 10)

1 polubienie

Na auto starcie mam tylko steam oraz programy ze 2 i jave. A sterowniki wrzystkie zaktualizowane przez program Driver Booster. A i sys win 10.

Żaden tuning systemu tutaj nie pomoże. RAM’u jest po prostu zdecydowanie za mało. Taka ilość ledwie wystarcza do w miarę komfortowej pracy w systemie. Nie do tak wymagającej gry.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Driver Booster do kosza.
Jeśli są problemy ze znalezieniem sterowników to pisać na forum a nie korzystać z “czarodziejskich” programów które w imię stabilności i wydajności psują system

Jak chcesz to możesz zrobić skan FRST by lepiej było widać co masz zainstaowane i co uruchamia się z systemem.

Radziłbym jeszcze zainstalować i przeskanować komputer malwarebytes antimalware.
Podaj również model płyty głównej, sami znajdźiemy najnowsze sterowniki producenta a co do systemu to 64bit?

1 polubienie

Tak tylko płyta główna będzie zmieniana by dołożyć więcej ramu :slight_smile: