Mało FPS w MW3 na dobrym sprzęcie

Witam. Z niewiadomych przyczyn mam dosyć mało FPS w MW3. Na najwyższych jak i na najniższych ustawieniach gra działa tak samo. Mała ilość FPS jest zarówno na single, jak i w survivalu oraz multiplayerze.

PC:

AMD Phenom II X4 965 3,40GHz

8GB RAM

Gigabyte GTX 550Ti 1GB

Windows 7 x64 Home Premium

A najdziwniejsze jest to, że BF3 na najwyższej rozdzielczości (1280x1024) i “Wysokich” ustawieniach działa lepiej niż MW3. Podobnie jest z Crysis 2 (ULTRA) i Wiedzminem 2 (również maxymalne ustawienia), te dwie gry również działają lepiej niż MW3 - dziwne :]

Zna ktoś może rozwiązanie mojego problemu? :smiley:

Gra oryginalna? Wszystkie apdejty mosz? :wink:

Pożyczyłem od kolegi konto STEAM z MW3 i zdziwiły mnie takie małe ilości FPS, więc pobrałem pirata w celu porównania i niestety jest to samo czy to na piracie czy na oryginalnej grze…

Sterowniki do GPU nowe? Dziwne, mw3 nie ma jakichś wymagań kosmicznych… Mozę zobacz temp. GPU i CPU

Tak sterowniki najnowsze, a temperatury karty graf. max 70, a procesora max 68.

PS. Kolega od którego pożyczyłem MW3 ma odrobinę słabszego PC. Ma 2GB ramu mniej (tj. 6GB), taką samą kartę graf., i procesor o 200MHz słabszy (tj. AMD 3,2GHz).

Włącz/wyłącz synchronizację klatek

Nadal nic :confused:

Dodane 01.06.2012 (Pt) 17:33

Pożyczyłem MW3 jeszcze raz od kolegi, i wszystko działa jak powinno. To po prostu wersja MW3, którą pobrałem z torrenta ma ograniczenie do 45fps, tak przynajmniej czytałem gdzieś na necie. Dzięki wielkie wszystkim :slight_smile:

Do zamknięcia.