Mało FPS w The Forest

Witam, mam problem z FPS’ami w The Forest.

 

Komputer:

 

Nvidia GT640

AMD FX4100 3.60 GHz

8 GB RAM

Windows 7 Home Premium x64

 

Ustawienia gry: 

 

 

W czasie patrzenia się w niebo lub ziemię mam 40 FPS a w czasie chodzenia i patrzenia się “prosto” mam 20 FPS. Jak widać wszystko jest na Ultra Low więc powinno być 30-40 FPS. To jest chyba wina tych cieni, czy da się je całkowicie  wyłączyć ? 

 

Wersja gry: 0.18b (najnowsza oczywiście)

Najnowsze sterowniki karty graficznej też są zainstalowane.

 

Gry typu: GTA V, GTA IV, Ghost Recon Phantoms, Watch Dogs, Euro Truck Simulator 2, Saints Row 3, Battlefield 3, NFS Most Wanted 2012 działają bezproblemowo na średnich w rozdzielczości 1920x1080.

Zmniejsz rozdziałkę i włącz Vsync.

Szczerze nie spodziewałem się aż takiej poprawy po włączeniu VSync. W miarę stałe 30 FPS to już coś.

Zmniejsz sobie pole widzenia “Field of view” to powinno pomóc. 

Jak wyżej. Rozdzielczości nie zmniejszaj, bo jakość obrazu bardzo się pogorszy, jak na każdym LCD.

Witam, Ten Problem został przeze mnie napotkany, niedawno lecz dopiero zobaczyłem ten post
a więc należy:

  1. Wejść na stronę - ModAPI Hub - The Forest
  2. Zainstalować Program z Linku Powyżej (Jeżeli ktoś nie umie można zobaczyć na „YT”)
  3. Zainstalować Moda - No Shadows - Mods - ModAPI Hub
  4. Wgrać Moda oraz Uruchomić „ModAPI.exe” z Folderu Zainstalowanego
    (Jeżeli ktoś nie umie wgrać moda również można zobaczyć na serwisie Youtube, Jest masa poradników).
    Przyrost FPS z Dobrymi Ustawieniami pod swój komputer powinien wynosić Od 15 do nawet 60 FPS