Mało miejsca na obraz płyty w nero!

próbuje skopiować dysk DVD, ale wyskakuje mi komunikat o małej ilości miejsca na dysku. Przeniosłem wszystkie pliki z moich dokumentów i pulpitu, ale nadal brakuje mi 1GB. Idzie w nero ustawić zeby obraz był tworzony na innej partycji, albo czy moze jakiś inny program ma taką opcje? jeśli nie to jak zdobyć ten dodatkowy 1GB miejsca?

Przenies na chwile pamiec wirtualna na inny dysk (PPM na moj komputer -> Wlasciwosci -> Zaawansowane -> Wydajnosc (ustawienia) -> Zaawansowane -> Zmien

Na dysku gdzie masz windowsa ustaw “brak pliku stronnicowania” potem kliknij Ustaw, ale za to tą samą wartosc daj na drugim dysku i kliknij Ustaw. Restart kompa. Jezeli masz ustawiona hibernacje to ja wylacz, PPm na pulpit -> Wlasciwosci -> Wygaszacz ekranu -> Zasilanie -> Hibernacja -> Odznacz Wlacz hibernacje.

Ford a pocóż tak kombinować? Wystarczy w Nero Burning Rom dać DVD Copy i w zakładce Image zmienić sobie partycję 8)

pierwszy sposób nie działa, a co do drugiego to nie mam nero burning rom ;(

poszukaj dobrze w opcjach w każdym można zmienic katalog tymczasowy gdzie nero zapisuje obraz do kopiowania :wink:

Jak jesteś już przy wybieraniu nagrywarki, (czyli po wciśnięciu przycisku kopiuj nastąpi nagrywanie) na dole naciśnij przycisk “Więcej” i tam kliknij przycisk […] (tam przy tej ścieżce do pliku TempImage.nrg) i wskaż inny dysk na ktorym masz dużo miejsca i kliknij Zapisz, potem nagrywaj ;]

dzięki wielkie! !!