Mało miejsca na obraz płyty w nero!

(Stinger S) #1

próbuje skopiować dysk DVD, ale wyskakuje mi komunikat o małej ilości miejsca na dysku. Przeniosłem wszystkie pliki z moich dokumentów i pulpitu, ale nadal brakuje mi 1GB. Idzie w nero ustawić zeby obraz był tworzony na innej partycji, albo czy moze jakiś inny program ma taką opcje? jeśli nie to jak zdobyć ten dodatkowy 1GB miejsca?

(Ford Fokus) #2

Przenies na chwile pamiec wirtualna na inny dysk (PPM na moj komputer -> Wlasciwosci -> Zaawansowane -> Wydajnosc (ustawienia) -> Zaawansowane -> Zmien

Na dysku gdzie masz windowsa ustaw "brak pliku stronnicowania" potem kliknij Ustaw, ale za to tą samą wartosc daj na drugim dysku i kliknij Ustaw. Restart kompa. Jezeli masz ustawiona hibernacje to ja wylacz, PPm na pulpit -> Wlasciwosci -> Wygaszacz ekranu -> Zasilanie -> Hibernacja -> Odznacz Wlacz hibernacje.

(Marcin E Pc) #3

Ford a pocóż tak kombinować? Wystarczy w Nero Burning Rom dać DVD Copy i w zakładce Image zmienić sobie partycję 8)

(Stinger S) #4

pierwszy sposób nie działa, a co do drugiego to nie mam nero burning rom ;(

(pysiu) #5

poszukaj dobrze w opcjach w każdym można zmienic katalog tymczasowy gdzie nero zapisuje obraz do kopiowania :wink:

(Ford Fokus) #6

Jak jesteś już przy wybieraniu nagrywarki, (czyli po wciśnięciu przycisku kopiuj nastąpi nagrywanie) na dole naciśnij przycisk "Więcej" i tam kliknij przycisk [...] (tam przy tej ścieżce do pliku TempImage.nrg) i wskaż inny dysk na ktorym masz dużo miejsca i kliknij Zapisz, potem nagrywaj ;]

(Stinger S) #7

dzięki wielkie! !!