Mało stopni karty graficznej

Witam, pisze w sprawie karty graficznej. Mam straszne lagi w grach a mam po 60fps gdzie to jest max. A lagi jak robot.
Karta graficzna to GeForce GTX 750 Ti ma ona maksymalnie 28 stopni. Z tego co się dowiedziałem od graczy to jest to nie możliwe że aż tak mało więc czy jest to wina tych lagów? I jak to naprawić?

Możliwe, że czujnik temp. padł, a sama karta się przegrzewa.

W jakich programach sprawdzasz temperaturę grafiki?

msi afterburner

Sprawdź też w innych, żeby wyeliminować błąd Afterburnera.

myślę że to nic nie da a poza tym nie znam innych

jest to samo w innym programie czyli Precision X1

Wentylatory na karcie kręcą się z jedną prędkością? Czy zwiększają obroty podczas obciążenia?

Ściągnij Furmarka, uruchom i obserwuj zachowanie grafiki. Jeśli wentyle nie będą się “rozkręcać” to masz padnięty czujnik temperatury - co oznacza, że pod obciążeniem chłodzenie karty nie wyrabia i grafa zwyczajnie się przegrzewa.

grafika nie może się przegrzewać ponieważ testowałem na innej i ta druga jak się ją dotknie to czuć ciepło a w tej to ZERO ciepła normalna zimna jakby wogóle komputer nie chodził

A możesz jednak ściągnąć, włączyć na 15 minut i potem zrobić zrzut ekranu (podczas testu)?

ok, ale mam grać?

Z jakim procesorem?
Na 300% podpinasz kabel do GRAFIKI, nie do płyty? Bywają i tacy Klienci u nas…:wink:

Procesor intel core i5-4460
Jest jeden kabel od karty graficznej idzie do zasilacza. A kabel HDMI do karty graficznej.

Chyba wszystko jest ok podłączone

@anon7248146 i co?

dobram odpalilem tego furmarka i tak sie grzeje przez te aplikacje xdd ze jak dotykam karte to az parzy xd

@anon67650823

ciągle max to był 28 stopni ale jak odpaliłem te apke to podskoczyło ale jak wyłączyłem to znowu jakiś limit czy cos nwm ale do 28 stopni spada nawet przy grze i nie chce wzrosnąć te lagi są przez te karte bo nawet nie chce sie nagrzac i jest ciagle zimna podczas gry w byle co

Jest OK, bałems ie, ze do jakiegoś gruchota dałes karte i pracuje na ćwierć gwizdka. Jeżeli karta nie umie wykorzystać 100%, to kurcze wygląda na coś z nią.

Nagrzewa się do max 28 stopni i nic więcej a lagi są tak wielkie w grach ze szok a mam po 60 fps