Malowanie obudowy

witam, w tym wątku chciałbym się zapytać czym i jak przemalować pewną część obudowy żeby było git, mam taką obudowę http://allegro.pl/obudowa-i-box-force-2 … ml#gallery nie chciało mi się robić zdjęcia, chce przemalować na czarno lub niebiesko tę “fioletowo-różową” część, myślałem nad sprayem albo pisakiem do płyt

Zrób sobie najpierw szablon kształtu, który chcesz wykonać na swoim komputerze. Przyłóż go do obudowy i psiknij sprayem. Powinno załatwić sprawę. Co do pisaka to też możesz to wykonać ale wyjdzie dłużej i mało estetycznie. Na pewno nie maluj obudowy farbą emaliowaną, bo mój kolega tak zrobił i po pewnym czasie od ciepła obudowy pokład tej farby zaczął pękać aż w końcu odpadł.

Przy okazji możesz bardzo delikatnie przetrzeć papierem ściernym z drobnym piaskiem.

Ja bym ci polecił lakier samochodowy i pistolet (ewentualnie do wzmianek aerograf) przed malowaniem zmatów poprzedni lakier papierem ściernym (500-800) po czym dokładnie umyj i odtłuść malowane części.

to ile ta obudowa miała stopni (200-300). Albo było kładzione za dużo farby albo podłoże nie przygotowane odpowiednio do malowania. Jeśli jest wszystko poprawnie zrobione i taką farbą ładnie to wyjdzie.

Co do pisaka to odpada czas wykonania długi efekt za zwyczaj bardzo mizerny.