Malware w przeglądarce

Jeśli chcecie wiedzieć na co nie stać to sprawdźcie na forum Komputer Świat i windows7forum.Ja juz niczego nie muszę nikomu udowadniać.Trzaba było mi pozwolić w spokoju pracować
Co do reszty to stosuje się już do regulaminu i przekazuje temat wam.
Autorze tematu przepraszam za zaistniała sytuacje.

Tak jestem.Nie widze w tej burzy postów żadnego pliku naprawczego dla mnie.

Kilka lat temu by byś miał własny wątek w koszu z swoimi postami, nie wiem jak się uchowałeś przez 9 lat na forum.

Masz jakiś problem kolego czy kolejny durnawy post nic nie wnoszący do tematu?

Kilka lat temu by byś miał własny wątek w koszu z swoimi postami, nie wiem jak się uchowałeś przez 9 lat na forum.
Przestań szczekać jak wściekły pies tylko zajmij się tematem. Moje posty czy tematy możesz sobie usunąć gdzie chcesz.uchowałem się na tym forum, bo dobrze widać parę lat temu zrobiłem z tu nie zostałem na dłuzej. Błąd, że wróciłem.
@Zachas, jeśli nie otrzymasz tu od wyżej “domorosłych ekspertów” pomocy to zapraszam do kontaktu na priv, wybacz, ale nie mam już ochoty się na tym forum więcej udzielać, jak widzisz z wiadomych względów. Jak to ma tak wyglądać to ja serdecznie dziękuje. Na post kolegi odpowiedziałem, bo akurat miałem chwile i nikt przez trzy godziny tu nie udzielił pomocy więc postanowiłem pomóc w dobrej wierze. Fakt nie regulaminem, mój błąd, ale to nie powód, by na mnie naskakiwać i przeszkadzać mi nie wnosząc nic do tematu.
@iJuliusz trzeba było od razu pokazać regulamin i stosownie mnie upomnieć grzecznie, od razu bym przekazał temat w twoje ręce czy innego “eksperta” tego forum. Jeśli chciałeś zobaaczyc co potrafię, jak pisałem trzeba było mi pozwolić pracować w spokoju.
@krystian3w ty nie jesteś bezpośredni jak mówi kolega, tylko chamski i arogancji. Radzę popracować trochę nad zachowaniem i ogładą. Do tematu nic nie wniosłeś a widać za to pysk masz wielki.

Dalsze zaśmiecane wątku zaraz będzie nagradzane.

@anon16283634 nie jesteś dla mnie dobrym ekspertem skoro swoje działania opierasz na niekompletnych logach. W ten sposób możesz tylko komuś zaszkodzić. Mamy tu ekspertów od FRST i widzę, że potrafią się problemem zająć w 99% przypadków - 1 % to sytuacje gdzie najszybszym sposobem jest reinstall.

Nie lubimy tutaj “pomocy”, która prowadzi lub może prowadzić do jeszcze gorszego stanu. Nie traktuj tego personalnie, bo nie tylko Ty zostałeś przywrócony do pionu.

Chyba żartujesz.
Popracować w spokoju to możesz nad swoim komputerem, w przypadku innego użytkownika twój błąd może skutkować jego problemami.


Tu to jednak już przesadziłeś:

Panowie, nie widzicie ze wy przesadzacie? W odróżnieniu od was nigdy nie uważałem się za “eksperta”, ale to inna bajka. I jak powiedziałem nie jestem laikiem w teamtyce i wiedziałem co robie, wiec darujcie sobie.
Zajmijcie się wreszcie tematem kolegi, bo dalej tylko naskakujecie i sami zaśmiecacie ten watek.
Wystarczy, już żadnego tematu na tym forum nie dotknę. Wiec skończcie na mnie skakać , chcecie coś powiedzieć i wymądrzać się to macie do tego PW, chyba że lubicie takie akcje na tym forum i tanią sensację.
Także jak chcecie po mnie pojeździć i poszczekać na mnie to zapraszam na PW.
A teraz zajmijcie się tematem kolegi.

@Zachaz Plik naprawczy był gotowy, ale po analizie problemu znalazłem rozwiązanie wyskakujących okienek w Chrome.
Ale wszystko po kolei. Plik naprawczy oczyści niepotrzebne wpisy.

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\Konrad\Downloads
    fixlist.txt (33,9 KB)
    “Plik naprawczy został wykonany w FiRST Editor 1.07b © ijuliusz.pl”
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.
  4. Twoja nazwa komputera KONRAD-KOMPUTER powoduje konflikty, gdyż wykrywany jest w sieci wewnętrznej komputer z identyczną nazwą. Możliwe, że robiłeś przenosiny na drugi komputer tworząc tą samą nazwę, aby uniknąć konfliktów.

Teraz rozwiązanie wyskakujących powiadomień w Chrome.
Jeśli to sprawdzi się w Twoim przypadku, powiadom mnie o tym.
Proponuję zastosować plik naprawczy, sprawdzić czy powiadomienia wyskakują, a jeśli (zapewne) tak to zastosuj poradę.
Zaznaczam, że sprawa jest nowa. Może wynikać ze standardowych ustawień Chrome i ktoś mógł wykorzystać te ustawienia, aby przemycić powiadomienia tej treści.
Znalazłem odpowiedź w jednym z najnowszych tematów na BleepingComputer

  • Otwórz Chrome na komputerze.
  • W prawym górnym rogu kliknij Więcej a następnie a następnie Ustawienia .
  • Na dole kliknij Zaawansowane .
  • W sekcji „Prywatność i bezpieczeństwo” kliknij Ustawienia treści .
  • Kliknij Powiadomienia .
  • Wybierz blokowanie powiadomień lub zezwalanie na nie:
  • Blokowanie wszystkich: wyłącz opcję Pytaj przed wysłaniem .

Żródło: Włączanie i wyłączanie powiadomień Google

Dziękuje Juliusz.
Twój plik naprawczy niewiele wskurał natomiast, druga rada wydaje mi się że jest trafna.
W tych powiadomieniach miałem zezwoloną jakąś rosyjską stronę i to chyba były te reklamy , usunąłem to i zrobiłem tak jak kazałeś,zobaczymy,wydaje mi się że to jest to i reklam już nie będzie.
Wklejam pik naprawczy

Fixlog.txt (70,5 KB)

Dziękuję.

1 polubienie

Skrypt wykonał się właściwie.
Jeśli system odzyskał sprawność, zastosuj DelFix Zaznacz Remove disinfection tools i kliknij Run.
Zaznacz post, który rozwiązał Twój problem.

obraz

W razie kolejnych kłopotów z komputerem, pisz :+1:

Autorzy wątku mają ten przycisk na wierzchu.

Dzięki
Dawno nie byłem autorem :wink: