Malwarebytes Anti-Malware - aktualizacja sygnatur offline


(A4062141) #1

Witam,

odwiedziłem stronę domową Malwarebytes Corporation, ale nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi, więc uderzam tutaj. Moje pytanie brzmi, czy Malwarebytes oferuje aktualizacje sygnatur w trybie offline. Tzn. czy można gdzieś pobrać standalone installer z dzisiejszą bazą sygnatur, wrzucić na pendrive i przeskanować komputer, który nie ma połączenia z internetem? A jeżeli nie to jaki skaner na żądanie możecie mi polecić?

Podrawiam.


(B Pazdan1) #2

Witaj! Programem, który można pobrać na pamięć zewnętrzną /z nową bazą sygnatur/ jest "Dr Web" i uruchomić bez instalowania.

http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure ... 12976.html

Oczywiście ten link prowadzi do programu ze starszą bazą sygnatur wirusów. Trzeba go uruchomić i pobrać program z nową /aktualizacja nawet kilka razy dziennie/.


(Cedar) #3

Nie trzeba pobierać nowszej wersji po świeżym pobraniu z linka, który podałeś bo nowszej wersji nie ma. Klikając na DP "Pobierz program" pobierasz bezpośrednio ze strony producenta oprogramowania

http://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/launch.exe


(B Pazdan1) #4

Witaj! Możliwe, gdyż nigdy nie skanowałem zaraz po pobraniu pliku, a po jakimś czasie już mnie informował, że jest nowsza baza sygnatur. Zmyliła mnie data umieszczenia programu na DP.