Mały dylemat... (szkoła)

Maturzysty 2006??

Moja “profesorka” od polskiego ciągle jeździła na jakieś tam kursy i przywoziła nam za każdym razem same nowości.

Niektóre z nich naprawdę wprowadzały duże zmiany, całkowicie różniące się od wcześniejszych założeń.

Wszyscy już mieliśmy tematy dopracowane, a tu zabraniali tego, pozwalali na tamto.

Jeśli chodzi o matematykę to bodajże naprawdę tydzień przed pokazali nam jakieś śmieszne, okrojone do maximum tablice.

Na maturze okazało się, że będziemy z nich korzystać… nie korzystał nikt. Do niczego się nie przydały.

Kontynuująć.

Dopiero podczas matury okazało się, że arkusze różnią się, wprawdzie nieznacznie, od tych pokazywanych nam wcześniej.

Konkretnie chodzi o polski.

Mieliśmy się wielce z nimi zapoznawać.

Jeśłi w przyszłym roku zdajesz maturę to życzę Ci samych 100%.

I nie wypisuj na egzaminie banialuk. 8)

drugim bardzo trudnym przedmiotem byla matematyka także lekko przesadzona :smiley: nastepna była chemia :smiley: do łatwiejszych przedmitów nalezała biologia i fizyka :slight_smile: z biologi ci co zdawali to na poziomie podstawowym zadko kto mial ponizej 85% a i byli tacy co mieli po 98% czyli tracili 1 pkt 8)

Yup :wink:

Mimo, że byłem wówczas dopiero w drugiej klasie, to nasza nauczycielka z matmy już pod koniec lutego nam pokazała te tablice :wink:

A moja pojechała na raptem 2 kursy i raz a dobrze się dowiedziała i podczas matury było tak jak ustalono przed końcem I semestru ub. roku szkolnego.

PS Co do trudności fizyki na maturze to faktycznie zdania są podzielone. Dla niektórych pryszcz, da niektórych kosmos. Profesorowie wyższych uczelni matury podstawowej z fizyki na maxa z reguły nie napisali…

Przydadzą się takie życzonka :wink:

Tego roczna matura była rzeczywiście “szalona”…

Mam wielką nadzieję, że błędy które się pojawiły na tej maturze zostaną usunięte, czego dowodem będzie przyszłoroczna matura ( kwietniowa? ) …

A za 2 lata będe się zmagał z egzaminem dojżałości…już od teraz szykuję się na b. wysoki poziom testu…

W życiu nic nie przyjdzie ci lekko…

Od 4 maja 2006 w moim LO.