Mały Dysk

Witam wszystkich!Mam Vistę i za mało miejsca na dysku do niej.Przy instalacji,nie zwróciłem na to uwagi.Vista potrzebuje 20gb wolnego miejsca.Tak podaje Producent.Teraz ciągle mam za mało.Partition Magic nic nie pomógł.Co robić?Obiło mi się o uszy,że w Biosie można to zrobić,tylko czy po czy przed instalacją?Pomóżcie!

Ile masz na dysku C:\ (cały i ile wolnego)?? Niestety Vista dużo je GB i nic na to nie poradzisz. Jedynie możesz usunąć pliki tymczasowe, wyłączyć przywracanie systemu i hibernacje i pousuwać pliki od aktualizacji.

nie sądzę, żeby vista potrzebowała 20 GB wolnego miejsca.

natomiast, nie da się powiększyć pojemności dysku. można dokupić drugi lub wymienić na inny.

jak zrobić wolne miejsce? przenieść nieużywane rzeczy na płyty, niepotrzebne wywalić, ograniczyć stronicowanie, ostatecznie sformatować dysk

cóż to za wielki producent?

No 11 Gb.Potem drugi 250gb.Bede musial przeinstalowac.Takie rzeczy to ciagle robie,ale dzięki.Ma ktoś inny pomysł?Może w tym biosie?Piszcie.qasx,Microsoft podaje.

Gb to gigabit. chyba jednak nie

ale masz jeden dysk 11 GB i drugi 250 GB czy dwie partycje na jednym dysku?

polecam skopiować ważne pliki, sformatować obie partycje, jeżeli są na jednym dysku, i podzielić inaczej dysk na partycje.

jeżeli to dwa dyski, to skopiować pliki, sformatować oba dyski, 250 gigowy podzielić na inne partycje i tam zainstalować system

??

BIOS praktycznie nic nie ma do tego