Mały i lekki laptop do 3000


(szumi) #1

Witam ! :slight_smile: Koleżance marzy się maleńki i lekki laptop o dobrych parametrach. Przeznaczyła na na niego 2000-3000 zł. Sklep najlepiej gdyby znajdował się w Olsztynie. np Vobis chyba, że znacie jeszcze jakieś inne , lepsze.. Jakiego lapka byście polecili?


(Krzysztofnawrot) #2

Jeśli chodzi o maleńki i lekki laptop to najlepszy będzie MSI Wind U100 w jego najlepszej konfiguracji. Tak jak pisze na aukcji jest ultra lekki. Jeśli ma to być laptop dla koleżanki to na pewno znajdzie też odpowiedni kolor lapka :slight_smile: Jest bardzo estetyczny i mobilny. Niczym nie odbiega od innych standardowych laptopów pod względem podzespołów jakie ma w środku. Nowy Intel Atom 1,6GHz, 2GB, 320GGB, jedyne co jest słabe to karta graficzna, ale czy twoja koleżanka gra? :stuck_out_tongue: Jest także na rynku równie mały HP 2133 C7M oraz popularny Asus EEE PC ale on ma słabsze wyposażenie.


(JNJN) #3

Kup jej normalnego lapa, a nie te zabawki - za tą kasę masz porządnego lapa z w miarę dobrymi parametrami i napędem DVD i odpowiednią matrycą - poczytaj w dziale masz dużo takich tematów. Mam Asusa EEE PC 4G i moim zdaniem szkoda na to kasy.


(Novy66) #4

JNJN ma racje lepiej kupić normalnego notebooka.


(Krzysztofnawrot) #5

Ja wiem, ze lepiej jest kupić normalnego laptopa bo za 3k to niezły sprzęt można znaleźć, ale autor tematu napisał, że koleżance marzy się maleńki i lekki laptop, więc podałem MSI Wind U100.


(Wiktor 1996 96) #6

niech kupi compala niestety nie jest mały matryca 15,4 ale ma super wyposażenie


(Adalbert) #7

Słuchajcie, dla dziewczyny ważne jest by był lekki, mały i zapewne ładny. Jeżeli nie gra i robi zasobożernych robót (to mój domysł), to i tak zbytnio różnicy nie zauważy między wypasionym laptopem za 3k, a tym MSI, a wagę i wielkość na pewno zauważy. Tylko pytanie, czy bez wbudowanego napędu DVD (albo z osobnym, który można dokupić) ten MSI będzie atrakcyjny dla koleżanki.

szumi , jak to jest więc z tą Twoją koleżanką? Co na tym laptopie planuje robić i czy brak wbudowanego napędu DVD jest przeszkodą?