Mały i lekki laptop do 3000

Witam ! :slight_smile: Koleżance marzy się maleńki i lekki laptop o dobrych parametrach. Przeznaczyła na na niego 2000-3000 zł. Sklep najlepiej gdyby znajdował się w Olsztynie. np Vobis chyba, że znacie jeszcze jakieś inne , lepsze… Jakiego lapka byście polecili?

Jeśli chodzi o maleńki i lekki laptop to najlepszy będzie MSI Wind U100 w jego najlepszej konfiguracji. Tak jak pisze na aukcji jest ultra lekki. Jeśli ma to być laptop dla koleżanki to na pewno znajdzie też odpowiedni kolor lapka :slight_smile: Jest bardzo estetyczny i mobilny. Niczym nie odbiega od innych standardowych laptopów pod względem podzespołów jakie ma w środku. Nowy Intel Atom 1,6GHz, 2GB, 320GGB, jedyne co jest słabe to karta graficzna, ale czy twoja koleżanka gra? :stuck_out_tongue: Jest także na rynku równie mały HP 2133 C7M oraz popularny Asus EEE PC ale on ma słabsze wyposażenie.

Kup jej normalnego lapa, a nie te zabawki - za tą kasę masz porządnego lapa z w miarę dobrymi parametrami i napędem DVD i odpowiednią matrycą - poczytaj w dziale masz dużo takich tematów. Mam Asusa EEE PC 4G i moim zdaniem szkoda na to kasy.

JNJN ma racje lepiej kupić normalnego notebooka.

Ja wiem, ze lepiej jest kupić normalnego laptopa bo za 3k to niezły sprzęt można znaleźć, ale autor tematu napisał, że koleżance marzy się maleńki i lekki laptop, więc podałem MSI Wind U100.

niech kupi compala niestety nie jest mały matryca 15,4 ale ma super wyposażenie

Słuchajcie, dla dziewczyny ważne jest by był lekki, mały i zapewne ładny. Jeżeli nie gra i robi zasobożernych robót (to mój domysł), to i tak zbytnio różnicy nie zauważy między wypasionym laptopem za 3k, a tym MSI, a wagę i wielkość na pewno zauważy. Tylko pytanie, czy bez wbudowanego napędu DVD (albo z osobnym, który można dokupić) ten MSI będzie atrakcyjny dla koleżanki.

szumi , jak to jest więc z tą Twoją koleżanką? Co na tym laptopie planuje robić i czy brak wbudowanego napędu DVD jest przeszkodą?