Mały obraz :P

Witam

Mam problem otóż kupiłem ostatnio odtwarzacz mp4 i zamieszczona do niego płyta nie działa. Mój odtwarzacz ma 2’’ i jak ściągłem sobie program do konwersji plików na amv, to mp4 odtwarza mi je w bardzo małym okienku, i niestety nic sie nie da zobczyc. Próbowałem zmienic rozdzielczość ale w kazydm z programów jakie sciągłem ale maksymalna to 128*96. Bardzo proszę kogoś aby mi pomógł znalesc jakis dobry program lub jakies kodeki bo sam juz niewiem dlaczego tylko taka rozdzielczosc moze byc.

pozdrawiam

Informacja dla osób, które mają odtwarzacz MP4 z 1,8" (lub większym) ekranem:

Jeżeli chcesz przekonwertować film .avi na .amv (w rozdzielczości: 160x120) musisz sciągąć MP3 Player Utilities w wersji od 4.00 wzwyż (4.00, 4.05, 4.07 - spróbuj ściągnąć każdą - jakaś z nich powinna działać). To czy dane wydanie jest odpowiednie radzę przetestować na “małym filmie”, który należy sprawdzić na odtwarzaczu MP4. Jednak gdy chcesz przekonwertować jakiś większy film i po jakimś czasie tego procesu wyskakuje błąd radzę sprawdzić czy masz odpowiednio dużo miejsca na dysku (tym, gdzie jest zainstalowany program, jak i na tym, na którym ma być zapisany film). Jeżeli masz odpowiednio dużo wolnej przestrzeni musisz podzielić film .avi na części (np.: VirtualDub, najlepiej by każda miała max 350 MB), przekonwertować poszczególne części osobno i wgrać na odtwarzacz. U mnie to działa.

P.S. Film .avi 700 MB po zmianie na .amv waży jakieś 350-400 MB.

??? proszę zmienić tytuł na konkretny - inaczej temat zostanie usunięty.