Mały problem z autoodtwarzaniem

Hej,

Mam mały problem.

W Xp-ku po włożeniu płytki do napędu pojawia się okienko z monitem o operacje jaką chcemy wykonać, osobiście strasznie mnie to wkurza, więc wyłączyłem badziewie i o tym zapomniałem. Ale mój kumpel bardzo sobie ten wynalazek chwalił a przez przypadek któryś z domowników wyłączył mu to. Standardowo powinno się to przywrócić przez „Właściwości” klikająca na ikone napędu w „Mój komputer”, zakładka „autoodtwarzanie” i „przywróć domyślne”. Zrobiliśmy tak a monit nadal się nie pojawia, gdzie może tkwić błąd?

Dzięki za pomoc

a masz w tym oknie zaznaczone Monituj za każdym razem, aby wybrać akcję ??

Mój komputer>>wybierasz dysk PPM>>Właściwości>>Autoodtwarzanie>>Monituj za każdym razem, aby wybrać akcję>>Zastosuj

Powinno pomóc :wink:

Start => Uruchom => Wpisz gpedit.msc kliknij Ok nastepnie klikasz Konfiguracja uzytkownika => Szablony administracyjne => System i tam masz Wyłącz/włącz funkcje Autoodtwarzania

Sprawdz w rejestrze sytemu klucz HKLM\SYSTEM\CurentControlSet\Services\Cdrom i edytuj Autorun jeżeli masz wartość 0 zmień na 1 . I odpal ponownie kompa

albo jeśli nie zadowolą Cię powyższe sposoby w czasie wsuwania tacki napędu z płytą przytrzymaj chwilę lewego Shifta

jonias i DeVil, to podstawowy sposób i sie niestety nie sprawdził (oczym pisałem). Dzięki chłopaki za wszystkie rady, jutro przejde do kumpla i przetestuję podane sposoby, jak nie zadziała to będę pisał dalej.

Dzięki