Mały problem z Ctrl+Alt+Delete


(Damianm14) #1

Witam,

Mój mały problem polega na tym, że wcześniej(dwa dni temu) wciskając ww. klawisze otwierał mi się tylko menedżer zadań.

Teraz wyskakuje mi okienko z możliwościami zablokowania kompa, wylogowania, zmiany hasła, włączenia menedżera zadań i wyłączenia kompa. :expressionless: Chciał bym żeby po wciśnięciu tej kombinacji klawiszy otwierał się tylko menedżer zadań. Proszę o odpowiedzi. Z góry dzięki.


(Michaelp128) #2

Jaki masz system?


(Damianm14) #3

Windows XP Professional


(Jarek Maj) #4

Wciskaj kombinacje Ctrl + Shift+ Esc wygodniej a po drugie taka sytułacja jaką opisujesz jest standardowo w kazdej viscie :wink: więc mozesz sie przyzwyczić


(Damianm14) #5

Dzięki za nowy skrót, ale ja bym chciał aby po wciśnięciu ctrl+alt+delete otwierał się sam menedżer zadań, nie tak jak w viscie. :roll:


(Jarek Maj) #6

Niewiem jak to zmienić ale czasem i ten skrót się przydaje więc na twoim mniejscu bym nie zmieniał :slight_smile:


(Damianm14) #7

Dobra, dzięki wszystkim za pomoc. Mam nadzieję, że się przyzwyczaję. :slight_smile:

Temat można zamknąć.


(Jarek Maj) #8

Zawsze możesz spróbować użyć przywracania systemu i cofnąć o te dwa dni kiedy jeszcze miałeś normalną sytuację. Chyba że instalowałeś w tym czasie jakieś programy/gry które by uległy odinstalowaniu to sie nie opłaca :slight_smile:


(Draxters) #9

sprawdź to ^^ wejdź: Panel sterowania -> konta użytkowników -> zmiana sposobu logowania lub wylogowywania użytkowników i sprwadź czy masz tam włączone: Użyj ekranu powitalnego jeśli tak to sprawdź też czy masz użyj szybkiego przełączania użytkowników. Jesli masz obydwa zaznaczne to znaczy, że jest to wina czegoś inengo - ale wiem, że przy wyłączoanych obydwu opcjach tak się dzieje jak opisujesz. Sam korzystam z tego typu logowania, wydaje mi się, że komputer szybciej się włącza.


(Leon$) #10

Start >> uruchom >> gpedit.msc

konfiguracja użytkownika >> szablony administracyjne >> system >> opcje klawiszy Ctrl+Alt+Delete

:slight_smile: