Mały problem z konnektem

A chodzi mianowicie o to ze mam zwyklego tlena i drugie konto zalozone na konnekcie na tlena… mam dodany konakt z jednego i drugiego tlena na sobie przeciwnie (na screenie widac) i pokazuje mi na zwyklym tlenie ze jestem dostepny na konnekcie (ale w katalogu jest NIEDOSTEPNY) natomiast na konnekcie moj drugi konakt jest na liscie niedostepny mimo iz jestem dostepny nawet w katalogu :smiley: o co tu chodzi ?

konnekt4xs.th.jpg

ps. przepraszam ze tak mi reka sie trzesie :smiley:

Ustawienia/Tlen/Pokazuj mój status w katalogu użytkowników

Hmm…

Na pewno nie można mieć uruchomionego tego samego konta w dwóch programach.

W Konnekcie:

Ustawienia -> Tlen

Na samym dole masz Katalog użytkowników

I tam opcję - Pokazuj mój status w katalogu uzytkowników. Jeśli chcesz być w nim widoczny - zaznacz.

Co do problemu - zamknij konto na tlenie i zobacz w Konnekcie. Powinno być ok.

konto na konnekcie to djmac a na tlenie djmacsz :mrgreen:

Złączono Posta : 31.12.2005 (Sob) 15:31

ale chodzi o to ze nie pokazuje statusu z konnekta w katalogu z tlena :smiley:

a tu jestes dostępny :o Click

djmacsz - to jest na tlenie ;]

W sumie rzecz biorac juz doszedlem o co biega :stuck_out_tongue: juz problem rozwiazalem :smiley:

Słuchaj - w Konnekcie sam siebie nie zobaczysz :slight_smile:

Taka sama zasada jest dla protokołów GG i jabber i całej reszty. Statusu opisowego też nie da rady zobaczyć.

Twój kontakt na Twojej liście zawsze będzie niedostępny

Też mnie to na początku denerwowało, ale z biegiem czasu idzie się przyzwyczaić :wink:

Polecam poczytać FAQ forum :

:arrow: http://www.konnekt.info/forum/index.php?showforum=37

tyle ze tego nie bylo w opcji tej dla poczatkujacych uzytkownikow czy jakos tak bo nie zmienilem tego :wink: ju problem sie rozwiazal o to o co mi chodzilo :stuck_out_tongue:

dzieki :wink:

jak dla mnie EOT ;]

No to mógłbyś napisać, co się stało że jest ok :slight_smile:

Osoby, które być może kiedyś będą miały taki sam problem - otrzymają odpowiedź :slight_smile:

w poscie wyzej wyjasnilem … ze trzeba wlaczyc opcje uzytkownika zaawansowanego zeby dojsc do opcji pokazywania statusu w katalogu tlena :slight_smile: to tyle :wink: