Mały problem z nausznikami od sluchawek Sennheiser HD515

Od jakiegoś sporego już czasu posiadam przewodowe słuchawki Sennheiser HD515 Gaming - tryb otwarty. Poniżej prezentuje ich zdjęcie.
Problem mały tkwi w tym, że uszkodziły mi się nauszniki od tych słuchawek. Bo w moim modelu chyba była jakaś gąbka i na niej był założony czarny materiał cienki. Dziś słuchając muzyki zauważyłem, że coś mi się sypie z ucha z pod słuchawek. Patrze, a tam nie ma już gąbki tylko taki spłaszczony materiał, a pod nim okruchy z tej gąbki. I wyjąłem to wszystko bo chyba nie nadaje się już to do niczego i wyrzuciłem. Zostawiłem sobie słuchawki, do których chciałem sobie dokupić jakieś lepsze nauszniki, które mi się nie zniszczą. Nie wiem nawet czy takie coś można dokupić samemu, czy zanieść słuchawki do serwisu ? Jeśli można samemu takie nauszniki dobre dokupić do mojego modelu słuchawek to bardzo bym prosił o link do sklepu. Mam nadzieje, że da się to jakoś naprawić.
Proszę Was o pomoc w tej sprawie.

Wybór jest spory nawet na allegro.
https://allegro.pl/listing?string=Sennheiser%20HD515&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-0903