Mały problem z utorrentem

mam mały problemik, gdy sciagam torrenty większe czy mniejsze predkość ich ściągania jest jednakowa tzn. od 0.1-5 kb/s chce dodać że wyjściowe porty mam ustawione na 20 neostrada 1 mb.

co można zrobić żeby torrenty szybciej się ściągały. uszanowanie

a ile masz seedów, bo od tego głównie zależy prędkość ściągania

A GDZIE SIĘ SPRAWDZA SEEDY

W głównym oknie programu jest nazwa pliku, który pobierasz, a w następnych kolumnach są kolejno nr, rozmiar, ukończono, status i najważniejsze seedy. Powiedz ile jest seedów i peerów.

A neostrade masz podłączoną przez livebox-a? i koło tej prędkości ściągania masz znaczek w zielonym czy czerwonym kółku?

4 seedy 1 peer neostrade mam podłączoną przez modem

A taka mala predkosc masz zawsze czy tylko przy tym danym torencie ???

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 20:30

Dobra konfiguracja powinna pomoc.

Konfiguracja uTorrent

Sieć

Port dla połączeń przychodzących : Jeżeli nie mamy zamiaru korzystać z sieci DHT to zablokowanym portem się nie przejmujemy ponieważ klient ten świetnie radzi sobie z omijanie NAT.

Włącz mapowanie portów UPnP : Zaznaczone

Dodaj uTorrent do wyjątków Zapory Internetowej : Zaznaczone

Globalny limit wysyłania : 0 kb/s

Globalny limit pobierania : 0 kb/s

Szyfrowanie protokołu : Wyłączone (Niektóre Trackery zwracają błąd w przypadku innych ustawień )

Pozwalaj na połączenia nie szyfrowane : Koniecznie Zaznaczone

Torrenty :

Całkowita maksymalna ilość połączeń : 500

Maksymalna ilość połączonych peerow na torrent : 50

Otwórz dodatkowe połączenie, gdy szybkość wysyłania < 90% : Zaznaczone

4 seedy 1 peer to trochę mało, jeszcze jak prędkość seedów jest mała. A jakie masz kółeczko przy prędkości pobierania? Jest zielone czy czerwony trójkąt z wykrzyknikiem?

zółty trójkąt z wykrzyknikiem ale nie tylko przy 1 torencie ale przy wszystkich nie mam zielonego pojęcia co jest nie tak skonfigurowany jest prawidłowo.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif