Mały problem z wyborem myszki (do gier)


(Badzik Mistrz) #1

Witam

Mam mały problem. Ostatnimi czasy duuuzo grywam w kilka gier (cs, Lineage 2, itp .. ) no i mam zamiar jeszcze przez jakiś czas pograć w nie, ale mam zamiar umilić sobie zabawe z tym.

Problem mój polega na tym: w tej chwili mam ta myszkę:

no i zastanawiam się nad kupnem tej (jakże popularnej ostatnimi czasy..)

No i nie wiem czy zostac przy tej która teraz mam czy zakupić ta drugą.

Jeśli jakimś cudem ktos ma/miał ta ddruga myszkę to niech zda mi małe sprawozdanie .. ;]

dzieki

pozdrawiam


(Failap) #2

ja jej nie miałem, ale proponowałbym Ci kupić inną, albo zostać przy tamtej. jak tak patrzę na nią to chyba nie zrobiłbym na niej fast fire w call of duty a do fragowania tez chyba nie wygodna


(system) #3

po pierwsze sprawdz czy dobrze będzie leżeć w dłoni (to b. ważne w grach) a potem porównaj parametry DPI (im więcej tym lepiej) i funkcjonalność klawiszy funkcyjnych (jeżeli są modyfikowalne to dobrze), jeszcze jedno napisz jake są to modele żebym mógł Ci pomóc :slight_smile:

Znalazłem DPI jest wystarczające (ja kupowałem Genuisa GS z 1200 DPI za 300zł rok temu) funkcjonalność klawiszy b. dobra możesz wymienić tylko sprawdz ją najpierw w dłoni żebyś potem nie żucał myszką o ścianę bo cię ręka boli i nie możesz łużej grać :slight_smile: Pozdro !!


(Badzik Mistrz) #4

tak szczerze mówiąc to już przyzwyczaiłem sie d myszek bezprzewodowych ... najlepiej jak by byla bez baterii :slight_smile: (tak jak ta moja :))

Ta moja mycha to model NB-90

Biore pod uwagę do zakupu te:

http://www.allegro.pl/item206000517_a4tech_x_750_bf_snake_2500dpi_laser_gw3l_wys24h_ss.html

http://www.allegro.pl/item206077163_x_750_f_laser_dla_graczy_a4tech_x_750f_2500dpi_ss.html

najgorzej boje sie tego jak ja sie przestawie z bezprzewodowego gryzonia na majacego kabel ;[


(system) #5

Nie mam wątpilwości leprza będzie x_750 a4tech-a, a do kabla można się przyzwyczaić :slight_smile: sam to przechodziłem na początku trochę przeszkadza jak myszka "staje" w miejscu podczas ciągnięcia jej po blacie biurka ale jakoś to zgryzłem i jestem szczęśliwym posiadaczem tego cacka http://allegro.pl/item209417949_logitech_g5_laser_mysz_2000dpi_dla_graczy_gw36.html#photo


(Meason) #6

ja kupiłem tą myszkę chociaż nie jestem jakimś extremalnym graczem. Jedno co ci mogę polecićto bierz wersję BF - róźnią się materiałem, b jest ze zwykłego tworzywa, a BF jest z powierzchni antypoślizgowej i jest o niebo lepsza :smiley:


#7

Sam posiadam tego gryzonia i szczerze go polecam. Tania i dobra myszka laserowa.