Mały problemik z Kasperskim

Jest taki malutki probemik z Kasperskim 5.0.

Chodzi o to że ikonka tego programiku nie pojawia sie w zasobniku systemowym. Kasperski wraz z systemem sie uruchamia lae ikonki ani widu.

Posunołem sie do tego nawet że odinstalowałem kasperczaka i zainstalowałem jeszcze raz i nic z tego. Jak naprawić ten problem ?

Z góry wszystkim dziekuję za rzetelne odpowiedzi

Pozdrawiam :lol:

Edit tytułu. Lazikar

nacisnij na pasek prawym właściwosci tam dostosuj znajdz ikone kasperskiego i ustaw zawsze widoczny.

:cry: nie w tym rzecz nawet po kliknięciu na niebieską strzałkę co ukrywa ikonki tam też niema kaspeczaka :frowning:

Twoja metoda również nie pomogła :frowning:

Siakieś inne propozycje ?

sprawdź w ustawieniach widok i animacja ikony jest napewno

odinstaluj. wykasuj wszystko dotyczace Kasperskiego z rejestru i ponownie zainstaluj.

utwórz nowy wpis w Rejestrze:

Lokalizacja: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Ścieżka: C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro\kav.exe

:? weź chłopie przeczytaj cały temat do końca dopiero pisz odpowiedzi :!:

zasugerowałem tylko, zeby po odinstalowaniu wykasowac to co dotyczy Kasperskiego z rejestru.

REXIO przed zastosowanie porady MaciejP.

Wejdz : Start-uruchom-msconfig i sprawdz czy masz wpis z programem kav.exe , jezeli tak to daj screena lub napisz czy pozycja ta jest zaznaczona czy nie :?

Tak w mscofigu jest odznaczony kasperczak !

Więc zaznacz go spowrotem :slight_smile:

I napisz jaka będzie reakcja.

P.S Po tych czynnościach zalecam skan Kasperskym całego dysku, ponieważ moze to byc sprawka jakiegoś szkodliwego oprogramowania.

na kompie zadnego ‘syfu’ nie ma bo byłskan wzystkich artycji, a do tedo jesze ad awre oraz spy botem

w autostarcie zaznaczyem kasperczaka i nadal nic z tego

uruchama sie ale ikonki ani widu anisłychu :frowning:

Zastosuj sie do porady MaciejP.