Mały problemik z Outlook Express

Witam. Właśnie zacząłem korzystać z programu pocztowego Outlook Express i mam z nim jak narazie 2 małe problemy :

pierwszy jest taki że chciałbym zminimalizować program do ikonki w trayu i nie mogę nigdzie znaleść gdzie to trzeba ustawić i czy w ogóle się da to zrobić; a drugi problem to jest taki że podczas uruchamiania programu pojawia mi się cos takiego :

4ce6af6437bff09d.jpg

dodam jeszcze że w pracy korzystam z tego programu i ten komunikat się nie pojawia. Będę bardzo wdzięczny jakby ktoś mi pomógł rozwiązać te problemy. Pozdrawiam.

Pytanie I: Outlook Express nie ma możliwości zminimalizowania do traya

Pytanie II: mam dokładnie ten sam problem - skopiowałem ustawienia z outlooka którego używam w pracy i w domu pojawia mi się dokładnie ten sam komunikat, przestałem się tym przejmować, wciskam Tak i tyle.

No to jest to wielki minus tego programu… no ale cóż, jakoś trzeba będzie się do tego przyzwyczaić…

W takim razie nic innego mi nie pozostaje jak również zaakceptować ten komunikat i nie zwracać uwagi na to że się pojawia.

Bardzo dziękuję za pomoc. Jak ktoś jeszcze będzie miał jakieś pomysły to będe wdzięczny za podzielenie się nimi w tym temacie. Pozdrawiam.

Co do minimalizacji do traya to jest taki mały programik (bodajże można go zassać z http://www.dntsoft.com/alltotray/outlookexpress.html)

Polecam natomias Thunderbird’a ma mnustwo dodatków m.in. minimalizacjędo tray’a

Nazwij temat konkretnie. Poczytaj regulamin i zasady pisania na forum.