Mały problemik z probramem do sciagania :/

Witam …jestem tu nowy…sidzaiłem i czytałem ale do konca nieiewm dalej…wiem ze powinienem dojsc do tego w inny sposób :/…chodzi mi oto …ze kaza mi sie nie podlancza…sprawdzałem …robiłem juz z firewallem …wiec zrezygnwalem z kazy(wczesniej mi chodzila ale teraz mam sp2)…wiec zainstalowałem se emule…juz kiedys go mialem ale zawsze mnie to drazniło ze mam slab transwer…mam neo 700 iles…wszystko konfiguruje jak trzeba…jak wyczytalem …ale dalej mi sciga 3-8 kb/s …kaza jak sciagałem to miałem 40-60 kb/s …moze ktos pomoze…chciałbym miec i emule i kaze …bo to i to jest dobre …w kazie pisze mi ciagle łaczenie …wiec jak ktos pomoze mi zrobic chociaz 1 programik bede wdzieczny :smiley:

a czy kaza chodziła przed zainstalowaniem sp2 ?

Przecież napisał że chodziła

RamzesGTS ja mam ten sam problem:(((

Tez bym chcial zeby mi kaza chodzila ale nie chodzi, mam XP SP2

Co wy w średniowieczu żyjecie??

Kaza do lamusa praktycznie przeszła,Torrent i tylko on . :twisted: :twisted:

A próbowaliście z kazaa lite++ :?:

Jednak polecam iMesha !!

Wszyscy moi znajomi są z nego zadowoleni .

Ja mam transfery średnio 60-70 kb/s .

Tutaj można pobrać najnowszą wersję.

Hmmm miałem ten sam problem po instalacji SP2…mi pomogło całkowite wyłączenie firewall’a tego z SP2 oraz jak masz innego(np. Kerio itp) to też wyłącz…

U mnie to pomaga…a co do eMule…u mnie działa bez problemu nawet jezeli jest włączony firewall

sykki jako, że jesteś nowy więc się wtrące - popraw błędy w temacie, poście i nie stosuj takiego formatowania tekstu - pisz normalnie. Musiałem się zmusić, żeby przez to przebrnąć :smiley:

następne tego typu posty mogą polecieć

Spróbuj zrobić wyjątek w firewallu,klikasz start->panel sterowania->zapora systemu windows->wyjątki->dodaj port/program

Ja mialem stara kaze i nie dzialala wczoraj zainstalowalem nowa kaze lite i to samo nie dziala nie chce sie polaczyc:(

qdlicz a do tego imesha jest spolszczenie?

Czy panowie wiedzą że ten program jest nielegalny.

Prosze zaprzestać pisać o nim. :!:

Imesh jest programem na licencji adware i zawiera komponenty szpiegujące…

Nieinstalowałbym Imesha za nic w życiu …

imesh to badziewie…niepodoba mi sie…kazaa jest dobra do mp3…torrentem scigam se wieksze sprawy …a emule cos wolno sciga mp3 itp.

Jest, ale do starszych wersji !!

Każdy ma swoje poglądy, ale Imesh ściąga znacznie szybciej, pewniej i ma więcej źródeł (bo korzysta z tej sieci co kaaza) i nie ma tzw. “pustych linków”. Jeśli drażni kogoś adware i to niech przyuważy, że najbardziej znany polski komunikator Gadu-Gadu też posiada reklamy.

A iMesha polecam też z tego powodu, że nie ściąga on razem z plikiem spyware i trojanów tak jak kaaza. :smiley: :smiley:

Pozdro

a to najakiej podstawie twierdzisz ?? Myślisz ze jak raz sciagnołeś plik i niebyło w min spyware to niema w zadym innym pliku, przeskanuj sobie kompa lepiej po zainstalowaniu tego napchanego spywarem programy. Jesli dla ciebie niema rożnicy pomiedzy banerem w GG a poważyn spywarem z Imesha, to zycze udanego serfowania do neta.

Ps. Zrób lepiej Buckup o ile niejest jeszcze zapóźno …

eeee… ja iMesha używam już od 4 miesięcy i powiem tak: reklamy sobie z niego usunąłem (w katalogu windows jest folder iMesh Cahe), a pozatym wystarczy sobie załatwić iMesh PREMIUM!! wystarczy żeby 3 osoby z twojego linka sie zarejestrowały i uruchomiły iMesha.

A pozatym jak korzystałem z innych tego typu programów (kaaza, limeware, emule, edonkey, bittorent to format musiał być co 2 tygodnie.

Kompa skanuje regularnie, a na iMeshu ściągam dosyć dużo. I to pliki po 700 MB. :slight_smile: I co ciekawe kompa nie mam jakiegoś dobrego (Duron 1101Mhz, GF 2 MX, 256SDRAM). Tak więc polecam go każdemu.

używasz takich programów i rboisz foramata co 2 tygodnie. moja siostra na kaziee działa od roku ale na zabezpieczonym … wiec niemow… wystarczy zabezpieczyc i troche wiedziec jak ustawic …

to wszystko