Mały robak lub kreska porusza się na ekranie

witam mam problem z małym robaczkiem tudzież kreską poruszającym/ą się na ekranie monitora… czy to wirus? a jeśli tak to czym się tego pozbyć… format nie pomógł… dzięki za odpowiedź pozdrawiam :frowning:

masz ekran LCD?

Jeżeli masz LCD i robak jest długości dosłownie 1mm to na pewno nie jest to żaden wirus :slight_smile: też takiego hoduję w swoim LCD i nie przeszkadza mi on, widzę go dopiero jak siądę bliżej do monitora xD Jak chcesz wyczyścić go to musisz iść do serwisu.

niestety ma pewnikiem ok. 3 mm i obecnie jest w miejscu… naprawa pikseli nie przyniosła skutku… żaden antywirus nic nie znalazł… jeśli to tylko owad to niech sobie siedzi… gorzej jeśli to wirus tak mam LCD

Dodane 18.07.2009 (So) 10:28

naprawiałem JScreenFix… dzięki za szybką reakcję :slight_smile:

Dodane 18.07.2009 (So) 11:05

no i zaiste musi być to robaczysko… przy wyłączonym kompie również widać ciemną kreskę na ekranie i delikatnie się porusza… :roll: dzięki

U mnie też coś takiego od wczoraj siedzi w monitorze. Swoją drogą ciekawe jak on się tam dostał. Mam nadzieję, że problem sam się rozwiąże. Robak przecież wiecznie żył nie będzie.

podłączę monitor do innego kompa i wtedy będzie 100% pewności czy to robal :slight_smile:

Poczytaj ten wątek i się nie przejmuj: problem-muszkami-t339683.html

A tak wygląda Twój “problem”: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wciornastki

daj białe tło pulpitu 100 % jasności i usmaż robala :twisted:

Bez sensu. Przy LCD nic to nie zmieni.

robala już nie mam :smiley: pewnie padł lub wylazł ale na pewno nie był to wirus :slight_smile: … u kolegi w monitorze pojawiło się kilkanaście takich samych robali… otwarty balkon+blisko drzewa=robale w monitorze

dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :smiley:

Dodane 22.07.2009 (Śr) 8:39

wielkie dzięki cedar właśnie tak wyglądał problem =D> pozdrawiam :wink: