Mały transfer pod koniec sciągania plików na Emule

Witam!

Posiadam Emule (46c) oraz dialog 128kb/s. Przy ściąganiu dużych plików po ściągnieciu około 50-70% transfer drastycznie spada, nawet do 700b/s do 2kb/s. Uniemozliwia to ściągnięcie pliku ponieważ w ciągu 10 godzin można ściągnąć 35 mb :confused: Co mam zrobić/jak skomfigurować emula zeby wszystko wróciło do normy. Dodam że zawsze mam Hi id. Z góry dziękuje za odpowiedz

Jezeli masz High ID to duzo nie zwlaczysz konfiguracja ale popatrz(mozesz zastosowac sie do neo). Moze jest malo osób udostepniający dany plik.

Czyli mam rozumiec ze wsczesniej bylo wszystko ok :?

Plik ma ponad 400 źródeł, więc nie jest problemem to że malo osób go udostępnia. No i oczywiście wcześniej problem nie występował. Mialem transfer 10kb/s. Wyłączyłem neta, i po włączeniu powstał ten problem :?

Problem mam podobny. Łącze 1mb/256 i przy ściąganiu pliku 270mb idzie nieżle, ale gdy zostaje około 10-8-mb do końca zaczyna transfer spadać do 2kb i poniżej. :frowning:

ostatki (w eMulu) pobierane są zazwyczaj z jednego tylko żródła… i często gęsto jest właśnie tak, że ktoś ma niski upload i dlatego nasz download również spada… na to rady nie ma ;]

Na końcu jest zawsze mniej źródeł http://www.emule-project.net <–Tam jest wszystko napisane :smiley: .

DUCH napisl dokladnie o co chodzi w tym. Niestety taki juz jest ten program i koncówki sciaga sie znacznie wolniej jak pozostale częsci :wink: