Mały transfer pod koniec sciągania plików na Emule

(Termos007) #1

Witam!

Posiadam Emule (46c) oraz dialog 128kb/s. Przy ściąganiu dużych plików po ściągnieciu około 50-70% transfer drastycznie spada, nawet do 700b/s do 2kb/s. Uniemozliwia to ściągnięcie pliku ponieważ w ciągu 10 godzin można ściągnąć 35 mb :confused: Co mam zrobić/jak skomfigurować emula zeby wszystko wróciło do normy. Dodam że zawsze mam Hi id. Z góry dziękuje za odpowiedz

(El Presidento) #2

Jezeli masz High ID to duzo nie zwlaczysz konfiguracja ale popatrz(mozesz zastosowac sie do neo). Moze jest malo osób udostepniający dany plik.

Czyli mam rozumiec ze wsczesniej bylo wszystko ok :?

(Termos007) #3

Plik ma ponad 400 źródeł, więc nie jest problemem to że malo osób go udostępnia. No i oczywiście wcześniej problem nie występował. Mialem transfer 10kb/s. Wyłączyłem neta, i po włączeniu powstał ten problem :?

(Carrier2000) #4

Problem mam podobny. Łącze 1mb/256 i przy ściąganiu pliku 270mb idzie nieżle, ale gdy zostaje około 10-8-mb do końca zaczyna transfer spadać do 2kb i poniżej. :frowning:

(Duch) #5

ostatki (w eMulu) pobierane są zazwyczaj z jednego tylko żródła… i często gęsto jest właśnie tak, że ktoś ma niski upload i dlatego nasz download również spada… na to rady nie ma ;]

(M Kupczynas) #6

Na końcu jest zawsze mniej źródeł http://www.emule-project.net <–Tam jest wszystko napisane :smiley: .

(El Presidento) #7

DUCH napisl dokladnie o co chodzi w tym. Niestety taki juz jest ten program i koncówki sciaga sie znacznie wolniej jak pozostale częsci :wink: