Mały transfer w pobieraniu, utorrent

Problem polega na internecie ,po formatowaniu dobrze działa, ale tak się tylko wydaje bo kiedy chcę ściągnąc coś z internetu nie ważne z jakiej strony to jest za niski transfer jak na ten internet bo powinien byc transfer minimum 250 kb/s a ja mam zaledwie 100 kb/s czasami jeszcze mniej a nawet dochodzi do takich transferów jak 19 kb/s lub jeszcze mniej. Siec mam lokalną która jest podłączona kablem do urządzenia na dachu które odbiera sygnały i nie wiem czemu mam taki niski transfer proszę o pomoc.To samo dotyczy utorrenta bo nic nie pobiera pasek pobierania jest czerwony a peerów jest 0(0) tak samo seedów proszę o pomoc.

prawdopodobnie pobierasz stare torki i niema juz na nich seedow wrzuc do utorrenta cos nowego co ma <50 seedow i bedzie pobierac normalnie sadze

A co z transferem normalnym przez hosty i inne ??

Dodane 26.02.2012 (N) 14:45

Sprawdziłem to co pisałeś ale nawet z takich stron co mają dużo leecherów i seedów nic mi nie pobiera to na pewno przez coś innego. Jak ktoś to przeczyta to proszę o pomoc.

Znaczy się radiówka? Więc się nie dziw transferowi.

No ok ale głównym moim problemem jest utorrent co z nim ??

Dodane 26.02.2012 (N) 23:02

Teraz jak zauważyłem to utorrent pobiera dopiero od godziny 22:00 czyli w nocy i to jeszcze tak mało. Nie wiem już co mam robic

Czy Twój dostawca nie blokuje/ogranicza połączeń P2P(torrent) w dzień?

Skoro o 22 to wraca do normy to obstawiam, że Twój ISP blokuje.

Czyli mój dostawca ?

Na to wygląda

A co mam mu napisac żeby mi odblokował porty do utorrenta ??

Tak. Chociaż wątpię, żeby to Ci je odblokował.