Mały wynik 3DMark 2006

Witam. Mam nowom grafike radeon asus 4850 512, i jak przetestowałem 3dmark 06 to wynik dostalem ponat 7tyś. kompa mam 2gb ram goodram procek 1.8x2 dual core plyta glowna asus p5l 1394, co to za przyczyna noże być, obejdzie sie bez formatowania dysku :slight_smile:

prosze oszybkom odpowiedz, co do gier to ladnie chodzom, lepiej niz na starej grafice radeon 1950 pro 512

to może być przyczyna że jestem na viście, dysk mam seaget 500 7200.12

to z kartą 1950 pro 512 to miałem wynik 6 tyś :wink: na viście

a co do zasilaczu to mam dobry był też wymieniany

Po pierwsze pisz uważniej i bardziej “po polskiemu”. Faktem jest, że punktów powinieneś mieć więcej, przynajmniej teoretycznie, bo wyniku z twoją konfiguracją nie znalazłem (http://service.futuremark.com/search/3dmark06.action). Vista i dysk nie powinne mieć większego wpływu na wydajność w 3DMarku. Spróbuj z najnowszymi sterownikami do grafiki. Pamiętaj, że aby test był miarodajny musisz go wykonywać na ustawieniach domyślnych programu i bez innych działających w tle.

ty sory ale jak to działa :slight_smile: :wink: sory za nie wyrozumiałość

może też to być ze procek ogranicza wydajnośćgrafice, może spróbować podkrecić procka :)"

W teście 3DMark procek może mieć znaczenie, ale niewielkie, wydaje mi się że tak do 10%. Ten procek nie powinien raczej ograniczać wydajności, a na pewno nie aż tak. Ja nie mam kompa, który by przekroczył 1200 w wersji 05 3DMarka, więc trudno mi coś powiedzieć co do twojej grafiki, ale zrób tak jak pisałem ze sterami.

ok będe działał :smiley: :smiley: jak coś wymodze to dam znać

Zapomniałem jeszcze dopisać że jak uruchamiam tego 3DMark pod vistom ten nowy to strasznie długo się uruchamia, i jak zacznie wkońcu testować to tak w połowie się wyłącza i coś pisze po angielsku, i pisze że coś error :expressionless:

Dodane 15.04.2009 (Śr) 16:49

Kurde cos jest nie tak :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: jak zmieniłem stery to jakoś wydajność jest kiepska kurde chyba wrzuce xp i tam zobacze :expressionless: nie wiem co to moze byc :slight_smile:

oto jest moja płyta główna P5L 1394 Asus na intelu jakoś tak :), ale kurde to nie bedzie od płyty :expressionless: :expressionless: