Mały zus plus

Jakieś opinie?
Ktos moze korzysta?
Co sądzicie o tym programie?

Jest to piramida finansowa opierająca się na założeniach Amber Gold, czyli system kręci się, gdy więcej osób wpłaca, a mniej wybiera. Co już obecnie jest nierealne. ;).

Z drugiej strony dzięki niskim składkom będziesz miał głodowa emeryturę, z trzeciej strony z ZUS i tak nie dostaniesz dużo, dlatego warto skorzystać i oszczędność na ZUS nie przepić , a zachomikować choćby w postaci złotych zębów. :wink:

Szkoda tylko, że zanim przedsiębiorca uzyska prawo do takiej “ulgi” to przez kilkanaście miesięcy będzie płacić normalny, duży ZUS. Taka ulga powinna być dostępna miesiąc w miesiąc, ewentualnie w kwartalnych odstępach, a nie na podstawie PITa. Bo co z biznesami, które przez 3 mies w roku osiągają maksymalne przychody, a resztę roku ledwo spinają budżet? Te ulgi powinny być dostosowane do bieżących możliwości, a nie rocznego bilansu - tylko wtedy przedsiębiorca nie będzie się bał, że jak w kolejnym miesiącu zarobi 1,5 tys to ledwo pokryje ZUS i księgowość. Ale na pewno wizja tego, że za rok o tej porze zapłaci mniejsze składki nakarmi go przez cały miesiąc.