Mam 2 karty graficzne amd i nie wiem czy do 2 kart są sterowniki

Witam , z 3 mies temu zepsuł mi się laptop no to dałem do naprawy wgrał mi nowy system win7 i nowe sterowniki. Od ostatniego czasu przy wentylatorze muszę mieć wiatrak ponieważ jak gram w lola to bez wiatraczka mam spadki fps z 70 do 11 . Mam laptopa . Mam przeczucie ze mam 2 karty graficzne a do 1 nie mam sterownika ( DO ATI ).

 

 

AS.png

Witaj na forum. Jest po prostu gorąco, komputer się przegrzewa. Może problem z wentylatorem systemowym, może zakurzony wlot powietrza, może trzymasz komputer tak, że otwory wlotowe są zakryte.
Nie rozumiem - masz w sumie trzy karty graficzne? Dałeś zrzut ekranu, gdzie widać sterowniki do dwóch kart:

  • Radeon HD 4250

  • Radeon HD 5470

Używaj proszę znaków diakrytycznych - wygodniej się będzie czytało. Dzięki!

Znaczy tak , w naprawie niby był przeczyszczony ;/ , mam podkładke pod laptopem .

Możliwe ze coś z wentylatorem jest nie tak . Chyba wymienie albo kupie sobie komputer bo laptop to dno … .-,- .

Wszystko zależy do czego używasz laptopa. Twój jest po prostu źle wentylowany. Podkładka jest z wentylatorami? wtłacza powietrze od spodu do środka laptopa?

Podkładka ma 1 wentylator ;/ . To 2 to nwm xD

A zachodni wiatr spienione goni fale. Odpowiedz na moje pytania - czy laptop ma otwory wlotowe od spodu? czy wentylator z podkładki wtłacza powietrze do laptopa?