Mam duuuzy problem!

otóż muiałem jedno konto i chciałem zrobić drugie! jak zrobiłem drugie konto okazało sie za stare zostało wykasowane! prosze o pomoc miałem tam ważne rzeczy! bardzo prosze o pomoc! nie wiem moze jakis program do odzyskiwania danych? czy coś! moj email to odi3@vp.pl! rpsze jeszcze raz o pomoc!

Wykonaj przywracanie systemu i stare konto wróci.

ale gdzie przywracabnie systemu? jestem lolkiem prosze o więcej szczegółów!

uruchamiasz ponownie komputer i podczas startu wciskasz klawisz F8 i wybierasz uruchom w trybie awaryjnym, następnie zapyta Cię czy chcesz kontynuować pracę w trybie awaryjnym czy chcesz dokonać przywracania systemu, wybierasz Przywracanie systemu, później już wg wskazówek

dzięki chłopaki! ocaliliście prace magisterską! nie moją ale znajomej u którek sie dzieła akcja! jeszcze raz wieeeelkri dzięki!

Proponuję zapisać pracę dodatkowo chociażby na dyskietkę… :? bo może się kiedyś zdarzyć taka sytuacja… że nie będzie się dało odzyskać usuniętej pracy… i wtedy kiszka…

pozdrawiam 8)

ok zapisze na dyskietce prace = :wink:

Kedriik zmień tytuł tematu.

jak takie rzeczy ważne proponuje niezostawiać w moich dokumentach ani na pulpicie na pulpicie pownny być tylko skróty ,takie rzeczy powinno sie zachowywać się na partycjach różnych od C: wtedy nie ma problemu z dokumentami nawet jeżeli zrobisz formatowanie